Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
1. decembris, 2014
Drukāt

Harmonijai, veselībai, mīlestībai, dvēselei – “Ezoteriskā gadagrāmata 2015”

Ezoteriska gadagr_2015

Gadumijas tuvums jaušams arī grāmatu un kalendāru piedāvājumā. Kuru izvēlēties sev, kuru mammai dāvināt, kuru vīram zem eglītes nolikt? Universāla ir AS “Lauku Avīze” izdotā “Ezoteriskā gadagrāmata 2015”, jo katra lappuse, ko šķir, ir atklājums, noderīgs un vieds padoms. Izdevumā apkopoti Igora Kudrjavceva, Marijas Blūmas-Kauliņas, Ritas Zālītes, Dzintras Bankovas, Mārtiņa Geidas un citu ievērojamu speciālistu un dziednieku ieteikumi sevis izzināšanai un harmonizēšanai, dvēseles dziedināšanai un gara stiprināšanai. Daudz neparastu padomu sevis pasargāšanai no ārpasaules negācijām. Informācijai arī nākamā gada ezoteriskais horoskops, kurā teikts, ka Zilās Kazas gadā būs jārisina nopietni uzdevumi.

 

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+