Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 25. aprīlim. Cieni savus pretiniekus!0

Dienas noskaņa

Šī diena būs radoša un aktīva. Trešdienas dienas emocionālais komforts garantē pozitīvu enerģiju, kas izplatīsies burtiski visur. Tas nav saistīts ar jautrību, bet gan aizkaitinājuma un agresijas neesamību. Kamēr visiem ir nosliece uz abpusēju cieņu un produktīviem kontaktiem, izmanto šo situāciju savā labā. Šodien tu vari paust savas galvenās bažas saistībā ar personīgajām attiecībām, doties uz darba interviju vai apspriest tematiskus jautājumus kopā ar ģimeni.

Auns

Aunam šodien pastāv risks pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus. Lai nenāktos maksāt sodu, uzvedies kā gudrs un likumpaklausīgs braucējs. Galvenais ir neļaut iejaukties savai emocionalitātei. Nepieņem zvanus uz savu telefonu (viens no šiem zvaniem liks tev zaudēt emocionālo līdzsvaru). Nepatīkamo jautājumu tu vari apspriest mazliet vēlāk, kad būsi nonācis savā galamērķī.

Vērsis

Vērsis šodien nebūs gatavs koncentrēties personīgajām darīšanām. Nedēļas nogale, kura pavadīta, pamatīgi ēdot un dzerot, atgādinās par sevi tad, kad ķersies pie darba. Tas ne tikai ir saistīts ar miega trūkumu, bet arī ar zvaniem no cilvēkiem, ar kuriem kopā ieturēji mielastu. Pārcel komunikāciju ar viņiem uz piemērotāku laiku.

Dvīņi

Dvīņus šodien aiznesīs dīvaina veida filozofiska plūsma. Kamēr tu esi aizņemts, studējot šīs neierastās zinātnes pamatus, tavas acis atvērsies daudz svarīgām lietām. Tāpēc tev ir jāatzīst, ka tava dzīve pēdējos gados un mēnešos kļuvusi grūti interpretējama. Šobrīd tu mēģini atrast savu iekšējo “es”. Šis ir svarīgs un nepieciešams process, tāpēc izkārto tam laiku, lai nekas tevi netraucētu.

Vēzis

Vēzis šodien parūpēsies par sevi un sakārtos savu garderobi. Patiktu vai ne, tev būs jāatsakās no vairākām lietām, kuras pēc “krāsainās ziemas” būs kļuvušas par šauru tavai figūrai. Šī problēma drīz pāries pati par sevi (līdzko tava dzīve atkal kļūs tik aktīva, cik vien iespējams). Bet tas būs vēlāk, šobrīd tev vajadzētu doties uz saviem mīļākajiem veikaliem un atrast apģērbu, kas būtu tava izmēra.

Lauva

Trešdiena Lauvām radīs vairākas raizes. Apstākļu dēļ, par kuriem tev nav kontroles, tu tiksi iesaistīts kaut kāda veida komandas projektā. Tev tajā būs minimāla loma, bet pat tas pieprasīs daudz enerģijas un izturības. Pats sliktākais – savu kolēģu iniciatīvas dēļ tu izmantosi laiku, kurš bija paredzēts personīgiem projektiem. Tev būs izdevība atlīdzināt par iztērētajām stundām, ja visu vakaru veltīsi darbam, nevis atpūtai.

Jaunava

Daudzi Jaunavu šodien apvainos pārlieku lielā augstprātībā. Tevi aizkaitinās kolēģu komentāri, neveiksmīgas pārrunas un tavs izskats, kas, tavuprāt, būs tālu no ideālā. Starp citu, visas šīs problēmas pazudīs pašas par sevi, ja tu nomainīsi dusmas pret iecietību. Ar smaidu ieskaties spogulī un pasaki: “Cik es esmu labs!”. Tad uzsmaidi pasaulei, un pasaule nevilcināsies atbildēt ar to pašu.

Svari

Svarus šodien pārsteigs attālu radinieku apciemojums. Šie cilvēki pie tevis ieradīsies jau agri no rīta, kamēr tu steidzies uz darbu. No izskata tu sapratīsi, ka viesi plāno palikt pāris dienas. Tāpēc tu brīvprātīgi pieteiksies sarežģītam projektam, no kura citi eksperti atteiksies. Šis projekts tev būs vien kā lielisks alibi, lai nevajadzētu apvadīt laiku ar radiniekiem.

Skorpions

Skorpions šodien neuzvedīsies kā komandas spēlētājs, bet vientuļais vilks. Šoreiz šī ir pareizā pieeja, no kuras tu iegūsi vairāk nekā zaudēsi. Cilvēki, ar kuriem nevēlējies sadarboties, jau drīz pieļaus vairākas būtiskas kļūdas. Tevi tas it nekādā veidā neizskars. Paļaujoties vienīgi uz sevi, tu kārtīgi analizēsi katru niansi, kas ir saistīta ar taviem darba pienākumiem.

Strēlnieks

Strēlniekam šī diena nesīs gan nelielas skumjas, gan lielus priekus. Tu būsi saskumis, jo viens no taviem mīļākajiem kolēģiem tiks atlaists vai aizies no darba. Pēc skumjajiem jaunumiem tev būs iemesls pasmaidīt. Tavs priekšnieks tevi iecels aizgājušā darbinieka pozīcijā. Tu būsi pateicīgs un vēlēsies apgūt šo jauno pozīciju.

Mežāzis

Mežāzim šodien neizdosies precīzi formulēt savas vēlmes un ierosinājumus. No malas tava uzvedība izskatīsies diezgan dīvaina, un cilvēks, kurš lielā mērā ir atbildīgs par tavu profesionālo nākotni, to ievēros. Lai viņš nesāktu domāt, ka viņam nav vajadzīgs tāds dīvains darbinieks, cik ātri vien iespējams, pamaini savu stilu. Pasniedz argumentus skaidri un tieši mērķī, neļaujot nevienam apšaubīt vai nesaprast tevis teikto.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien vajadzētu atturēties no flirtēšanas darba vietā. Šāda veida uzvedība tev darīs daudz ļauna, un tas pat nav saistīts ar priekšniecības neapmierinātību. Pastāv risks, ka viens no taviem kolēģiem žigli viens atskaitīsies par tevis teikto un darīto. Ja nevēlies pavadīt vairākas dienas vulkāna izvirduma tuvumā, domā vienīgi par darbu un nevis par flirtēšanu ar skaistu kolēģi.

Zivis

Zivis šo dienu pavadīs konfliktā ar ārējo pasauli. Tam par iemeslu būs personīgā krīze, kura pienāks nemanot. Atskatoties uz visām savas pagātnes kļūdām un problēmām, tu aizvien vairāk un vairāk sāksi apzināties, ka tu neesi pie vainas, bet gan skarbie apstākļi. Tas tev liks būt dusmīgam uz visu plašo pasauli. Tas neko labu nenesīs, jo šīs dusmas izēdīs tevi no iekšienes – tiec no tām vaļā, cik ātri vien iespējams!

LA.lv