×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

Iemesli, kāpēc rudens nav piemērotākais laiks jaunu attiecību uzsākšanai

Foto - 123rf.comFoto - 123rf.com

Mainoties gadalaikam un ikdienas dzīves tempam, iespējams, ilgojies pēc jaunām iepazīšanās un attiecību veidošanas iespējām, kas rudenīgos vakarus padarīs patīkamākus un tavu dvēseles stāvokli – laimīgāku. Šī sajūta var īpaši pastiprināties, ja samērā ilgi esi bijusi viena un jūties pārliecināta, ka esi pilnībā izmantojusi vienatnē pavadīto laiku un nu esi gatava jaunu attiecību uzsākšanai.

Tomēr, kā brīdina attiecību konsultanti, rudens ne vienmēr ir veiksmīgākais laiks jaunu attiecību veidošanai. Kā zināms, dibinātās pazīšanās ne vienmēr izrādās tikpat daudzsološas, kā šķitis sākumā, un, ja apzinies, ka rudenim raksturīgie laikapstākļi un kopējais noskaņojums tevi ietekmē spēcīgāk nekā līdzcilvēkus, veidojoties nomāktībai, apātijai vai tev ciešot no enerģijas trūkuma, iespējams, jaunu attiecību veidošana ir rūpīgi jāizvērtē.

Neizdošanās gadījumā neveiksmes radītās sekas šai gadalaikā mūs ietekmē krietni spēcīgāk, apgalvo psihologi, tāpēc piedāvājam iepazīties ar dažām atziņām, kāpēc rudens patiesībā ir lieliski piemērots sevis tālākai iepazīšanai, atturoties no partnerattiecību veidošanas un izbaudot brīvības sajūtu.

Sezonas afektīvie traucējumi

Sezonas afektīvie traucējumi (seasonal affective disorder – SAD) ietekmē lielu daļu sieviešu vecumā no 15 līdz 55 gadiem, liecina pētījumi. Tiem raksturīga nomāktības sajūta, neapmierinātība ar sevi un esošo dzīves līmeni, tā kvalitāti, kā arī pesimistiskas domas par nākotni, kas smagākajos gadījumos var pārtapt depresijā. Tādēļ došanās uz randiņu ar, piemēram, internetā iepazītu vīrieti, kurš, tiekoties klātienē, nebūt neattaisno uz sevi liktās cerības, var viegli likt stāvoklim pasliktināties.

Tā vietā, lai uzlabotu savu emocionālo pašsajūtu, tu to vari tikai pasliktināt, turklāt gadalaikam raksturīgais drūmais noskaņojums var negatīvi ietekmēt arī randiņa partnera priekšstatu par tevi, tāpēc, tā vietā, lai lūkotos pēc jauna simpātiju objekta, strādā ar sevi, lai novērsu sezonas afektīvo traucējumu izpausmes, pilnveidotu personību un bagātinātu ikdienu! Lūk, nodarbes, kam rudenī ieteicams veltīt vairāk laika, tā izbaudot vienatni!

Koncentrējies uz sevi!

Lai gan vairums no mums rudenī ar jaunu sparu atsāk darba gaitas vai turpina mācības, šis gadalaiks ir teicami piemērots, lai mēs koncentrētos uz sevi, savu personību un tās pilnveidošanu. Nav noslēpums, ka vasara paskrien, vien baudot dzīvi, tāpēc rudenī atliek vairāk laika, ko veltīt pašizaugsmei. Maini ierasto dzīves stilu, ievies jaunus paradumus un izvērtē savus principus! Apdomā, ko vēlies sevī mainīt vai uzlabot, lai, sākot jauno gadu, varētu droši teikt: “Jauns gads, jauna es!” Izprotot sevi, savas vajadzības, vēlmes un nākotnes mērķis, iespēja sastapt īsto cilvēku, kurš konkrētajā dzīves posmā to lieliski bagātinās, tikai palielināsies, tāpēc vispirms parūpējies par sevi!

Kāpēc neizdodas iepazīties?

Protams, rudenim piemīt krietna deva romantikas, taču, jāatzīst, šai gadalaikā vīriešu uzmanību piesaistīt nereti ir nedaudz sarežģītāk. Kā zināms, stiprais dzimums mīl ar acīm, savukārt zem biezajām un daudzajām drēbju kārtām, cepurēm un šallēm mēs paslēpjam savus lielākos trumpjus – garās kājas, mirdzošos matus vai šmaugo vidukli. Protams, brīdī, kad sastapsi savu īsto vīrieti, tam, vai būsi ar aukstumā pilošu degunu un sasarkušiem vaigiem, nebūs nozīmes, taču, ja iepazīties rudenī patiešām nekādi neizdodas, par to nav vērts pārdzīvot – sagaidi pavasari un ļauj sev uzplaukt, baudot un svinot savu sievišķību!

Izbaudi brīvdienas un svētkus!

Gada nogalē piedzīvojam aktīvāko tā svētku sezonu, turklāt dažādas aptaujas liecina, ka sievietes bez partnera neskaitāmās svinības un brīvdienas patiesībā izbauda krietni vairāk, jo neatkarība un brīvības sajūta ļauj sekot savām vēlmēm, darot to, ko konkrētajā mirklī kārojas. Iespējams, tas patiesi ir lielisks iemesls, lai Ziemassvētkus no sirds izbaudītu, apciemojot vecākus, kā arī ļautos mazliet trakulīgām izklaidēm gada nogalē.

Šķiršanās rudenī un ziemā – krietni nepatīkamāka

Sadziedēt lauztu sirdi pavasarī vai vasarā ir krietni vieglāk nekā drēgnajos un tumšajos rudens un ziemas vakaros, kad skumjas, šķiet, vairojas teju gaismas ātrumā. Tāpēc, lai aiztaupītu sev sirdssāpes, rūpīgi izvērtē iespējamos randiņu partnerus un neiesaisties neveiksmīgās attiecībās vien tāpēc, lai nepaliktu viena. Rudenī taču ir tik daudz iespēju, kā izbaudīt pašai savu sabiedrību. Atceries to!

Avots: Womanitely.com

delfivina

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+