Horoskopi un mistika
Ezoterika

Iespējami uzlabojumi veselības uzturēšanas pakalpojumu segšanā! Numeroloģiskā prognoze novembrim0

Foto: Pexels

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2019.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1965.gadā un 2010.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.februārī, 25.maijā, 13.augustā un 20. un 29.oktobrī dzimušie. Minētie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo rezultātā viss nesīs zaudējumus, 2019.gadā ir 6. marts, 21.jūnijs, 18.septembris un 25.novembris.

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši novembrī?

Saistītie raksti

Pasaulē aktualizēsies finanšu jautājumi. Iespējama kādas starptautiskas naudas piramīdas sabrukšana vai ar kontrabandu saistīti skandāli. Uzmanība un pūliņi tiks veltīti robežu stiprināšanai un stabilitātes nodrošināšanai, kā arī jautājumiem, kas skar masveida imigrantu ieplūšanu Eiropā.

Latvijā tiks daudz runāts par sabiedrības labā izdarīto. Arvien aktuālāki būs jautājumi par dzīves patiesajām vērtībām un ģimenes lomu stipras un saliedētas sabiedrības veidošanā. Iespējami uzlabojumi veselības uzturēšanas pakalpojumu segšanā.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv