Latvijā
Kriminālziņas

Imantā skolnieks izglītības iestādē ierodas ar ieroci0


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto: RPP

Trešdien, 10. oktobrī, kāds skolnieks mācību iestādē Imantā ieradies ar “Airsoft” spēles ieroci. Policija vērtēs jaunieša atbildību, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 14.00 RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu Imantas izglītības iestādes audzēkni, kurš atnācis uz skolu ar ieroci. Uz norādīto mācību iestādi nosūtīta tuvākā policijas autopatruļa.

Likumsargi pie skolas ieejas sastapa policisti, kas ikdienā pie mācību iestādes nodrošina sabiedrisko kārtību. Kopīgi apsekota izglītības iestāde un atrasts aprakstam atbilstošs puisis.

17 gadus vecais jaunietis parādīja, ka viņam pie sāniem piestiprināta ieroča maksts, kurā atradās “Airsoft” ierocis.
Saistītie raksti

Puisis pavadīts līdz policijas operatīvajam transportlīdzeklim. Jaunietis kategoriski noliedza liecinieku sniegtās liecības par to, ka viņš izglītības iestādē esot ieroci izņēmis no maksts, rādījis citiem audzēkņiem un vairākas reizes pārvilcis ieroča aizbīdni. Tāpat viņš apgalvoja, ka pēc skolas plānots treniņš ar ieroci, tāpēc to laika taupības nolūkos paņēmis uz skolu.

Turpmāko procesuālo darbību veikšanai uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas (VP) darbinieki, kuri izņēma ieroci un vērtēs jaunieša atbildību.

LA.lv