×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Īpašie periodi decembrī un janvārī likteņa programmēšanai. Sāc jau 21. decembrī! (2)

1. Maģiskais podiņš

1no4
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Priekšā ir maģisks laiks. Ne tikai Jaunais gads, kad visas cerības piepildās. Gan decembrī, gan janvārī ir īpašie periodi, kas labvēlīgi zīlēšanai un pat likteņa programmēšanai.

Saskaņā ar seniem ticējumiem saule katru gadu mirst un uzreiz piedzimst no jauna. Dienas, kad saulīte ir kā tikko piedzimusi, ļoti labi izmantot pareģošanai un vēlamo notikumu veidošanai. No 21.decembra līdz 1.janvārim piedāvājam ik dienu veikt nelielu zīlēšanas rituālu, kas palīdzēs uzzināt, kādi notikumi jūs gaida nākamajā gadā, kā arī nedaudz piekoriģēt likteni.

Katra no šīm sakrālajām dienām simbolizē zināmu mēnesi – 21.decembris – janvāri, 22.decembris – februāri un tā tālāk. Vai esat gatavi ielūkoties nākotnē? Tad jums vajadzēs māla podiņu, jebkurus graudus (izņemot griķus), trīs baltas sveces un vairākus priekšmetus-simbolus – gredzenu, divas, trīs atšķirīgu nominālu monētas, sirsniņu, zivs figūriņu. Ielieciet to visu podiņā.

Tuvojoties pusnaktij, iededziet sveces, uz galda nolieciet savu maģisko podiņu, atbrīvojoties no nevajadzīgām domām un koncentrējaties uz savām vēlmēm. Pēc tam ar roku no podiņa izņemiet graudu sauju un paskatieties, ko jūs izvilkāt. Ja jūsu rokās ir tikai graudi, neraizējieties – attiecīgajā mēnesī nekas būtisks nenotiks, taču tas nenozīmē, ka jūs to pavadīsiet tukši. Neviens jums neliedz priecāties par dzīvi un gatavoties gaidāmajām pārmaiņām. Pilnīgi iespējams, ka savu veiksmi jūs noķersiet rītdien.

Ja jūs izvilkāt atslēgu, jums ir visas iespējas atrisināt mājokļa jautājumu – jūs iegādāsieties jaunu mitekli vai saņemsiet mantojumā nekustamo īpašumu.

Gredzens, kā jau jūs nojaušat, nozīmē stāšanos laulībā. Ja jūs sen un laimīgi esat precējušies, nav izslēgts, ka vajadzēs gatavot kāzas bērniem vai citiem tuviem radiniekiem.

Sirsniņa nozīmē romantisku iepazīšanos vai attiecību nostiprināšanu, bet zivtiņa – ģimenes pieaugumu.

Ja jums saujā trāpījās monētiņa, tas, protams, nozīmē, ka tiksiet pie naudas. Jo lielāks monētiņas nomināls, jo labāk. Teiksim, 2 centi var simbolizēt nelielu algas pielikumu, bet 10 centi – kardinālas pozitīvas pārmaiņas finanšu jomā.

Priekšmetu, ko izvilkāt no podiņa, nolieciet malā, bet nākamajā vakarā atkārtojiet rituālu no jauna. Un atcerieties – galvenais ir pareizs noskaņojums.

  1. Maģiskais podiņš
  2. Sapņu laiks
  3. Ēnas uz sienas
  4. Zīlēšana ar spoguli

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bet no spoguļa varat izvilkt visādus mošķus. tā, ka ar spoguli un sveci labāk nespēlēties!

  2. “Ja jūs izvilkāt atslēgu”, tas nozīmē, ka esat burvis, jo ielikāt ta jūs “gredzenu, divas, trīs atšķirīgu nominālu monētas, sirsniņu, zivs figūriņu” )))

Draugiem Facebook Twitter Google+