Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

Izplatītākie temati, par ko attiecībās pāri strīdas visbiežāk

1. "Kāpēc tieši man seksā vienmēr ir jāuzņemas vadība?

1no5
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Foto – Shutterstock.com

Nav noslēpums, ka attiecības ar līdzcilvēkiem ne vienmēr veidojas viegli. Mums katram ir savas vājības, kompleksi, īpatnības, vēlmes, sapņi, vajadzības un rakstura īpašības, un tās ne vienmēr sakrīt ar partnera personību, kā rezultātā veidojas konflikti. Šai sakarā lifehack.org piedāvā izplatītāko strīdu tematu apkopojumu, par ko pāri attiecībās konfliktē visbiežāk.

Viens no strīda iemesliem – “Kāpēc tieši man seksā vienmēr ir jāuzņemas vadība?”. Kvalitatīvā intīmā dzīve ir viens no harmonisku un laimīgu attiecību stūrakmeņiem, taču, tā kā cilvēku libido aktivitāte nereti atšķiras, virsroku pār vēlmi pēc tuvības ņemot stresam, nogurumam vai citiem faktoriem, attiecību dalībniekiem var rasties priekšstats, ka partneris vairs nav ieinteresēts un tuvību nevēlas. Tā rezultātā likumsakarīgi rodas konflikts. Lai to risinātu, svarīgākais ir atklāti runāt par savām izjūtām – izvairīšanās no nepatīkamā temata apspriešanas situāciju tikai pasliktinās.

  1. "Kāpēc tieši man seksā vienmēr ir jāuzņemas vadība?
  2. "Tu pavadi tik daudz laika ar šo "draugu"!"
  3. "Mēs nevaram iegādāties visas tās jaukās lietas, jo tu neapdomīgi tērē naudu!"
  4. "Vai tas ir tik grūti – satīrīt aiz sevis?"
  5. "Kāpēc mēs kādreiz nevaram darīt to, ko gribu arī es?"

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Draugiem Facebook Twitter Google+