×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. marts, 2016
Drukāt

Izrādīs Kivirehka stāstu iestudējumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2016. gada 13. aprīlī plkst. 19 Kalnciema kvartālā pēc auditorijas pieprasījuma atkārtoti tiks izrādīta groteskas un humora pilnā izrāde “Trīs stāsti”, kas ir režisora Vara Piņķa pirmais darbs, iedzīvinot Andrusa Kivirehka stāstu pasauli, LA.lv pavēstīja Kalnciema ielas pārstāve Ilze Seipule.

Izrāde “Trīs stāsti” tapusi 2015. gadā, kad Latvijas Kultūras akadēmijas aktiermākslas studenti, iedvesmojušies no 2013. gadā Maimas Grīnbergas tulkotā Andrusa Kivirehka stāstu krājuma “Skaistais dzīvnieks ironijas pilnajiem stāstiem, kopā ar izrādes režisoru Vari Piņķi iestudēja trīs no izdotajiem stāstiem kā savu eksāmenu kursā Skatuves runa.

Pēc izrādes tapšanas tās radošā komanda nolēma teātra valodā šos stāstus stāstīt arī plašākai auditorijai, kura “Trīs stāstus” uzņēma ļoti atzinīgi, apstiprinot, ka virtuozā rakstnieka protests loģikas un apziņas plašumu robežām uz skatuves neatstāj vienaldzīgu nevienu izrādes skatītāju.

Izrādes režisors Varis Piņķis, lomās Ance Strazda, Klāvs Mellis, Reinis Boters un Āris Matesovičs. Gaismu mākslinieks Eduards Johansons, skaņu operatore Marija Linarte, Maimas Grīnbergas tulkojums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+