Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
5. jūlijs, 2013
Drukāt

Izskaitļo ietekmīgākos vārdus, kurus lietot sanāksmēs


Foto - LETAFoto - LETA

Masačūsetsas tehnoloģiju institūta zinātnieki Sintija Radina un Bīns Kims izskaitļojuši tos vārdus, kas dažādās oficiālās sanāksmēs par cilvēku atstāj vispārliecinošāko iespaidu.

 

Tie nav garos teikumos savirpināti ārkārtīgi sarežģīti izteikumi, bet visvienkāršākie vārdiņi – “jā”, “dot”, “plāns”, “sākums” un “sanāksme”. Šis fakts noskaidrots pētījumā, kura mērķis bija labāk izprast biznesa sanāksmju dabu. “Atslēgas vārdu pārzināšana var palīdzēt attīstīt idejas un tās pasniegt pareizā gaismā,” pauda zinātnieki. “Vārds “jā” ir visietekmīgākais. Tā spēks ir tajā, ka ar to runātājs pauž piekrišanu citiem cilvēkiem, kuriem jau radies viedoklis par attiecīgo tematu. Ja cilvēks savus uzskatus iemācīsies pasniegt kā vienošanos ar citiem, pastāv lielākas iespējas, ka viņa idejas tiks akceptētas.”

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+