×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Izvelciet kabatlakatiņus: video, kurā māte pēc 10 gadiem pateicas visiem, kas glāba dēla dzīvību

Fotošāviņš no Youtube.comFotošāviņš no Youtube.com

Pirms desmit gadiem Kelija Heidoka sagaidīja savu pirmdzimto. Viņa ar vīru bija laimīgākie cilvēki pasaulē. Taču tad, ka dēliņš Eli bija tika četrpadsmit nedēļas vecs, viņi iekļuva šausminošā avārijā. Viņas vīrs gāja bojā, bet Eli guva smagus ievainojumus. Šis ir sirdi plosošs stāsts par traģēdiju, taču pēc desmit gadiem viņa veica iedvesmojošu ceļojumu, lai pateiktos visiem cilvēkiem, kas palīdzēja izglābt mazo Eli.

Kelija ir spējusi palikt par gaišu un siltu cilvēku pēc šīs traģēdijas – to jūs varat sajust arī šajā video. Mēs varam mācīties no viņas spēju būt pateicīgiem. Mēs varam mācīties, kā pateikties cilvēkiem, pat ja tie ir bijuši svešinieki un vienkārši darījuši savu darbu. Neviens nepaliks vienaldzīgs, redzot, kā māte stādās priekšā mediķiem-glābējiem un pasaka, kāda bijusi viņu loma ģimenes dzīvē. Tas ir kā atgādinājums, ka tādi ikdienas varoņi kā Eli ārsti ir pelnījuši uzslavu par savu ļoti smago darbu.

Paķeriet mutautiņus, lai noskatītos šo sirdi aizkustinošo video, kas ir par traģisku notikumu, taču ļoti gaišs. Nav pat svarīgi, vai runājat angliski – šajā valodā ir videolente -, jo šeit viss saprotams arī bez vārdiem.

 

Izmantots materiāls no fbstory.sfglobe.com

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+