×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
27. augusts, 2012
Drukāt

Jātniekam Neretniekam trīs negaidītas uzvaras prestižās sacensībās Maskavā

Foto: zirgam.lvFoto: zirgam.lv

Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnījis trīs uzvaras prestižākajās Centrāleiropas zonas sacensībās jāšanas sportā “KAP Jumping Horse Show” (CSIO5* – NC) Maskavā.

“Ja nemaldos, šīs bija pirmās piecu zvaigžņu sacensības, kas vispār tiek rīkotas mūsu zonā, ar ļoti lielu balvu fondu, uzvarēt bija atbraukuši visi mūsu zonas spēcīgākie sportisti ar saviem labākajiem zirgiem, tāpēc ļoti priecājos, ka izcīnījām trīs uzvaras lielā apļa maršrutos,” pēc sacensībām izteicās sportists.

Pirmās divas uzvaras “FEI Rolex Ranking” maršrutos ar šķēršļu augstumu 150 centimetri, Neretnieks izcīnīja jau sacensību pirmajā dienā ar zirgiem “Continue” un “Conte Bellini”.

“Pašam vislielākais prieks par trešo uzvaru sestdienas augstākajā maršrutā ar “Conte Bellini”. Lai arī maršruts nemaz nebija viegls, pārlekšanā tika 14 sportisti un tā noteikti bija visazartiskākā un aizraujošākā pārlekšana, kāda sacensībās redzēta un kādu es pats esmu piedzīvojis,” teica Neretnieks. “Pārlekšanā startēju pirmspēdējais un pirms manis daudzi sportisti bija veikuši pārlekšanas maršrutu tīri un ļoti, ļoti ātri, tāpēc, lai cīnītos par uzvaru, atlika iet uz pilnu banku un pilnos auļos, kas šoreiz izdevās gandrīz nereāli. Tās bija fantastiskas sajūtas.”

Pārlekšanas maršrutu bez soda punktiem veica 11 sportiskie pāri.

Kopā sacensībās bija pārstāvētas sešas valstis – Latvijas, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija un Baltkrievija, bet to kopējais balvu fonds bija 393 000 eiro (276 200 latu).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+