×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. novembris, 2013
Drukāt

Jelgavā atjauno un nosiltina bērnudārzu “Vārpiņa” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Novembra vidū pabeigta Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Vārpiņa” rekonstrukcija un paaugstināta ēkas energoefektivitāte, portālu “LA.lv” informēja pilsētas pašvaldībā.

Bērnudārza rekonstrukcijas laikā izveidotas gandrīz 100 kvadrātmetrus lielas telpas vienai jaunai bērnudārza grupai ar 20 vietām. Šobrīd jaunajā grupiņā iekārto telpas, un jauni audzēkņi tiks uzņemti no janvāra. Patlaban bērnudārzā ir septiņas grupiņas ar vairāk nekā 170 bērniem. Atverot jaunu grupu, tiks radītas trīs jaunas darbavietas, skaidro pašvaldībā.

Ēkā arī uzlabota siltumnoturība, kas ļaus samazināt izmaksas par apkuri. Tāpat bērnudārza ēka kļuvusi vizuāli pievilcīgāka.

Bērnudārza telpas atjaunoja SIA “I.K.Būve”. Būvdarbu kopējās izmaksas ir 194 527,31 lati, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 119 420,15 lati, bet valsts budžeta dotācija – 3161,12 lati un pašvaldības līdzfinansējums – 71 946,04 lati.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Priecē arī tas , ka beidzot spējam arī ATJAUNOT! Pēdējā laika dzirdējām tikai par REnovēšanu!

  2. Ēka ir kļuvusi pievilcīgāka un siltāka,bet piekļūšana ēkai no Iecavas un Valgundes ielu puses kļuvusi grūtāka.Ielas un auto stāvlaukums, kur darbinieki un vecāki atstāj mašīnas atbraucot pēc bērniem, celtniecības tehnikas izdangāts.Ja jau ēku paplašina un sakopj tad piekļūšana tai arī jānodrošina.

Draugiem Facebook Twitter Google+