Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. oktobris, 2014
Drukāt

Jūrmalā nobalsot ierodas jaunais pāris ar kāzu viesiem (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Līgava nodod savu balsi 12. Saeimas vēlēšanās 51. vēlēšanu iecirknī Rīgas 65.vidusskolas telpās.

Pumpuru vidusskolas iecirknī Jūrmalā sestdien, 4.oktobrī, nobalsot ieradās tikko apprecējies jaunais pāris ar kāzu viesiem, aģentūrai BNS pastāstīja Pumpuru vēlēšanu iecirkņa priekšsēdētājs Dzintars Koks.

“Man ir daudzu gadu pieredze vēlēšanu komisijās, un neko tādu vēl nebiju redzējis. Bija gan kleita, gan pušķis (..). Jāsaka, ka tas tiešām bija skaisti,” sacīja Koks.

Pēc viņa teiktā, kāzu viesi bijuši apmēram 30.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vispar, man liekas ka sitas balsis neskaitas, meitene precejusies un cits uzvards a pase ta vecaa 😀 joks joks, viss kartiba 😉 Malachi par tadu soli

  2. Sieva vēlēšanām reģistrējās ar pirmslaulību vai pēclaulību uzvārdu?

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+