×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
28. novembris, 2015
Drukāt

Kas ir mistiskās larvas – vēlmes, kas ved uz pašiznīcību, un kā no tām atbrīvoties? (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Par larvām dēvē cilvēka iekšējās vēlmes, kas ir pretējas pašai dzīvības pamata būtībai – pastāvēt un attīstīties, uzskata ezoteriķi, kuri tās pat iztēlojas kā reālas, astrālas būtnes, kas gluži kā sīkāki vai lielāki parazīti pārņem cilvēka būtību un to pamazām saēd.

Pēc ezoteriķu domām, larvas rada pats cilvēks ar savu enerģiju un ar savām vēlmēm iedveš tām dzīvību. Tās var iztēloties kā enerģijas bumbiņas, kas parazitē cilvēka biolaukā.

Larvas ir cilvēku dzves laikā veikto darbību rezultāts enerģētiskajā pasaulē. Tāpēc tās sastopamas ikvienā dzīves jomā – vienmēr un visur, var pastāvēt no dažām sekundēm līdz bezgalībai, ja vien līdzās ir cilvēks, kas baro tās ar savu enerģiju.

Tātad tās ir sava veida astrāli enerģētiskie vampīri, kas barojas no cilvēka nekontrolētajām vēlmēm un iegribām. Nereti gadās, ka cilvēks kļūst tik atkarīgs no savām iegribām, ka to dēļ iet bojā: te jāmin alkohols, narkotikas, bulīmija, šopings un citas atkarības.

Atkarību gūstā nonākušie, kas apjauš problēmu, vai nu dodas pie psihologa un sāk lietot zāles, vai arī cenšas tikt skaidrībā ar savām garīgajām un morāles problēmām citā veidā.

Larvas var iedalīt dabiskajās un iegūtajās, bet pēc būtības tās ir trīs lielas grupas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kaut ko tik muļķīgu sen nebiju lasījusi. Ja nu vienīgi rakstu, par Brīvības pieminekļa dēvēšanu Mildas vārdā…

Draugiem Facebook Twitter Google+