Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
27. novembris, 2014
Drukāt

Kaugures “Studio Natural” piedalās vienā no ietekmīgākajām Āzijas dizaina izstādēm

Ekrānšāviņš no studionatural.lv/Ekrānšāviņš no studionatural.lv/

No 26. līdz 28. novembrim Tokijā, Tokyo Big Sight izstāžu kompleksā notiek viena no vadošajām un nozīmīgākajām interjera dizaina izstādēm Āzijas valstīs Interior Lifestyle Living Tokyo 2014, un tajā šogad Latviju pārstāv Laimas Kaugures uzņēmums “Studio Natural”, vēsta Ārlietu ministrija.

Izstādē iepazīstina ar jaunākajām interjera un tekstila dizaina tendencēm. Tajā vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji.

No Latvijas izstādē ar saviem izstrādājumiem piedalās uzņēmums “Studio Natural” un tā vadītāja, tekstilmāksliniece Laima Kaugure. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un kontaktus ar tekstila dizaina nozares profesionāļiem līdzīgās izstādēs Eiropā (Parīzē), nostiprinājās pārliecība par “Studio Natural” audumu unikalitāti un novatorismu, kas varētu ieinteresēt Japānas profesionāļus.

Izstādes laikā tekstilmāksliniece L. Kaugure ir saņēmusi ļoti labas apmeklētāju atsauksmes par savu audumu moderno dizainu. Japāņu klienti augsti novērtē šo izstrādājumu kvalitāti, krāsu variācijas un dabīgās izejvielas.

Izstāde “Interior Lifestyle Living Tokyo” notiek katru gadu, šogad pulcējot 350 dalībnieku no dažādām pasaules valstīm. Paredzams, ka to apmeklēs vairāk nekā 30 000 dizaina industrijas pārstāvju, iepircēji un stilisti.

Pievienot komentāru

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+