×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

Ķelnē notikuši bandu uzbrukumi imigrantiem (13)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Saskaņā ar Vācijas policijas sniegto informāciju aptuveni 20 cilvēku liela grupa svētdienas vakarā uzbruka sešiem pakistāniešiem netālu no Ķelnes dzelzceļa stacijas. Divi cietušie ievietoti slimnīcā.
Neilgi pēc šī uzbrukuma noticis vēl viens līdzīgs incidents, kurā pieci cilvēki uzbrukuši 39 gadus vecam sīrietim.

Policija paziņojusi, ka sākta izmeklēšana par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, bet nevarēja apstiprināt, vai kāds no šiem uzbrukumiem bijis rasistiski motivēts.

Pagaidām nav izdevies noskaidrot, vai abi incidenti ir savstarpēji saistīti.

Ķelnes laikraksts “Express” pirmdien ziņoja, ka grupa baikeru un huligānu izmantojusi sociālo tīklu “Facebook”, lai plānotu “cilvēku medības” Ķelnes pilsētas centra iztīrīšanai.

Policija svētdienas pēcpusdienā saņēma informāciju par grupām, kas gatavo provokācijas, un Ķelnes centrā tika izvietoti policijas papildspēki.

Uz laiku tika aizturēti četri cilvēki, ziņoja policijas preses pārstāve. Vai šīs personas ir saistītas ar minētajiem uzbrukumiem, pagaidām nav zināms.

Divām personām draud kriminālapsūdzības.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Virsrakstam jābūt – Vācijas patrioti cīnās ar iebrucēju bandām .

 2. vai komentētāji nebaidās no drošības policijas? tagad taču Latvijā apcietina, ja kaut vienu sliktu vārdiņu saka par tiem sīrijas eņģeļiem, kas mums Eiropā atnesīs kultūru un ekonomikas izaugsmi!

 3. Cik man ir zināms, pirms dažām dienām lieli imigrantu pūļi Ķelnā, pie Banhofa masveidīgi uzbrukuši vietējām sievietēm. Laikam par to, ka tās pa ielām staigā bez hidžaba. Policija uzturējās ļoti pasīvi. Būtu vairāk jābrīnās, ja nebūtu radusies pretdarbība. Nav ko vazāties pie stacijām, lai brauc uz ierādītām mītnes vietām un ņemās ar ko lietderīgu.

 4. Jaa, tagad katra (un katra), kas pacels roku pret melnajiem sevis vai tuvinieku aizstaaviibai, buus bandiits… Gribeetos zinaat taisniibu: kaads ir sho beeglju invaazijas virsuzdevums; kas vinjus vada; kas instruee riikoties tik zveeriigi sveshaas zemees…Vai kaadreiz to uzzinaasim?

 5. Jā. Mums tā kārtība stingri lielāka. Vēl jau tie bēgļi īsti pat nav sasnieguši Latviju, kad jau viens puišelis aiz restēm. Ja piedzīvosim kārtīgu bēglīšu pieplūdumu, cietumi pildīsies ar vietējiem, sievietes būs spiestas staigāt sevišķi satuntuļojušās ar aizsegtām sejām. Nez vai pat ar autiņos tās varēs pie stūres sēdēt. Kā teikt – pastāvēs tas kas mainīsies.

 6. Viegli bija paredzēt šādu iznākumu.
  Tie, kas Kelnē sarīkoja vardarbības aktu ir detonātors Die Strasse frei fuer braunen Batalionen.
  Un policisti ar sirdsapziņu drusku paies malā, kad kas asāks notiks

 7. ir tas laiks pienācis kad pamatiedzīvotājus sauc par bandām

Draugiem Facebook Twitter Google+