×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

Kivičs rudens koncertos atdarinās citu mūziķu balsis

Autors: Publicitātes foto.Autors: Publicitātes foto.

Andris Kivičs

Dziedātājs Andris Kivičs publiskojis videoversiju dziesmai ”Puse” no jaunākā soloalbuma ”Sārienjūtīgs” un aicina uz rudens tūres koncertiem, portālu la.lv informēja mākslinieks.

”Uzstāšanās notiks gan akustiski, gan izmantojot instrumentālo pavadījumu. Īpaši šiem rudens pasākumiem esmu  sagatavojis nelielu akustisku šovu ar dažu Latvijā pazīstamu izpildītāju balsu atdarināšanu. Tāpat pasākumos notiks konkursi, kuros “muzikāli attapīgākie” saņems īpaši sarūpētas balvas,” atklāj Andris Kivičs.

9.novembrī koncerts gaidāms Limbažos, 13.novembrī Liepājā, 14.novembrī Tukumā, 15.novembrī Valmierā, 16.novembrī Aizputē, 29.novembrī Rīgā un 30.novembrī Jēkabpilī.

”Pasākumos klausītāji varēs dzirdēt jau zināmās Andra Kiviča dziesmas “Latvijai”, “Paliec tepat”,”Pirmais valsis”,”Kad Tevis nav”, kā arī pirmatskaņojumu pilnīgi svaigai dziesmai “Pa vidu Tu”, kas pagaidām nav oficiāli prezentēta ne Latvijas radiostacijās, ne internetā,” teic Andris Kivičs.

Nupat publiskotā videoversija dziesmai ”Puse” tapusi šī gada pavasarī augstskolā RISEBA.”Dziesma stāsta par to,ka , lai arī mēs staigājam pa tām pašām ielām, sarunājames, smejamies par tiem pašiem jokiem un redzam tās pašas lietas un parādības, mēs reti kad satiekamies viens ar otru par visiem 100%, tā kā varbūt gribētos, un patiesībā dzīvojam katrs savā pasaulē, 7 miljardos paralēlo pasauļu… Klipā uzsvars tika likts uz šo atšķirtības sajūtu, uz dabisku norobežošanos vienam no otra. Pats galvenais — tas nav ne labi ne slikti, tā vienkārši ir iekārtota pasaule,” skaidro dziedātājs.

Dziesmu var arī lejuplādēt bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+