Tehnika
Tehnoloģijas

Klajā laista Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu oficiālā mobilā lietotne 0

Foto – EPA/LETA

Par godu gaidāmajām 2018. gada ziemas olimpiskajām spēlēm, kas no 9. līdz 25. februārim norisināsies Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, “Samsung” laidis klajā oficiālo olimpisko spēļu lietotni “PyeongChang 2018 Official App”. Tajā ērti varēs sekot līdzi spēļu norisei, kā arī saņemt tūlītējus paziņojumus arī par Latvijas sportistu startiem, izcīnītajām medaļām un sasniegtajiem rekordiem, portālu informēja “Samsung Electronics Baltics”.

Tā kā Latviju un Dienvidkoreju šķir septiņu stundu laika josla, mūsu sportisti pēc Latvijas laika lielākoties startēs vakaros un nakts stundās. Tāpēc, lai pastāvīgi saņemtu informāciju par olimpisko un paraolimpisko spēļu norisi, “Samsung” izstrādātajā aplikācijā ērti būs pieejami visi aktuālie jaunumi gan par mūsu, gan citu valstu sportistu sekmēm. Lietotnē iespējams veikt arī individuālus uzstādījumus, lai saņemtu paziņojumus par sev interesējošajiem sporta veidiem un konkrētas valsts sportistu panākumiem.

“”Samsung” ir sevi pierādījis ar lielisku funkcionalitāti gan tehnikas, gan aplikāciju jomā, un šī lietotne būs krietns palīgs tiem, kas vēlēsies notvert pēc iespējas vairāk olimpisko mirkļu,” saka ziemas olimpisko spēļu medaļnieks un kamaniņu braukšanas treneris Mārtiņš Rubenis. Viņaprāt, katras olimpiskās spēles nes līdzi kādu pārsteigumu, un cer, ka tieši mūsu atlēti būt tie, kuri Phjončanas trasēs rādīs labākos rezultātus.

Savukārt tie, kuri olimpiskajās spēlēs piedalīsies klātienē, aplikācijā varēs atrast noderīgu informāciju par kultūras pasākumiem un apskates objektiem Dienvidkorejā, transporta kustību, naktsmītnēm un citu noderīgu informāciju.

Saistītie raksti

Šo mobilo aplikāciju “Samsung” kā olimpisko spēļu oficiālais atbalstītājs radījis sadarbībā ar Starptautisko olimpisko komiteju (IOC) un Phjončhanas 2018. gada ziemas olimpisko un paralimpisko spēļu organizācijas komiteju (POCOG).

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu oficiālā lietotne pieejama angļu, korejiešu, franču, japāņu un ķīniešu valodā, un to var bez maksas lejuplādēt Google Play Store un iOS App Store.

LA.lv