Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
6. janvāris, 2016
Drukāt

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Valsts policijas amatpersonu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūrai krimināllietas materiālus un lēmumu, rosinot uzsākt kriminālvajāšanu Valsts policijas amatpersonai par kukuļa 300 eiro apmērā pieprasīšanu un tā daļas pieņemšanu, LA.lv uzzināja KNAB.

KNAB rīcībā esošie pierādījumi liecina, ka amatpersona no fiziskas personas pieprasīja un pieņēma daļu no kukuļa par pārbaužu neveikšanu saistībā ar piespriestā papildsoda – policijas kontroles nosacījumiem.

Valsts policijas amatpersona kukuli pieprasīja un pieņēma, izmantojot savu dienesta stāvokli un pieļaujot bezdarbību kukuļa devēja interesēs.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+