Mobilā versija
+4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
20. janvāris, 2015
Drukāt

KP atklāj 7 uzņēmumu karteļa vienošanos; piemēro vairāk nekā 7,6 miljonu eiro sodu (1)

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Konkurences padome (KP) atklājusi septiņu uzņēmumu karteļa vienošanos un tā dalībniekiem piemērojusi vairāk nekā 7,6 miljonu eiro sodu, aģentūrai BNS pavēstīja KP komunikācijas speciāliste Paula Vilsone.

Viņa informēja, ka atklātā karteļa vienošanās ietvaros kropļota konkurence iepirkumos visā Latvijā. Pārkāpums atklāts pēc iecietības programmas ziņojuma.

Plašāku informāciju par atklāto karteļa vienošanos KP sniegts otrdien preses konferencē.

KP ir Ekonomikas ministrijas padotībā esoša institūcija, kuras mērķis ir nodrošināt iespēju katram tirgus dalībniekam veikt ekonomisko darbību brīvas un godīgas konkurences apstākļos, kā arī veicināt konkurences attīstību visos tautsaimniecības sektoros sabiedrības interesēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu jau atkal kāds jūtas apdalīts un pretojas mafijai to nosūdzot. Visa Latvija ir viens liels blēžu kartelis, skaties uz kuru pusi gribi. Blēdība un divkosība ir šīs valsts pamatā. Nodokļus šeit iekasē par visu, melo ka tie tikšot izmantoti maksātāju labumam, bet faktiski tie pazūd zagļu banku kontos.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+