Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
20. janvāris, 2015
Drukāt

KP atklāj 7 uzņēmumu karteļa vienošanos; piemēro vairāk nekā 7,6 miljonu eiro sodu (1)

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Konkurences padome (KP) atklājusi septiņu uzņēmumu karteļa vienošanos un tā dalībniekiem piemērojusi vairāk nekā 7,6 miljonu eiro sodu, aģentūrai BNS pavēstīja KP komunikācijas speciāliste Paula Vilsone.

Viņa informēja, ka atklātā karteļa vienošanās ietvaros kropļota konkurence iepirkumos visā Latvijā. Pārkāpums atklāts pēc iecietības programmas ziņojuma.

Plašāku informāciju par atklāto karteļa vienošanos KP sniegts otrdien preses konferencē.

KP ir Ekonomikas ministrijas padotībā esoša institūcija, kuras mērķis ir nodrošināt iespēju katram tirgus dalībniekam veikt ekonomisko darbību brīvas un godīgas konkurences apstākļos, kā arī veicināt konkurences attīstību visos tautsaimniecības sektoros sabiedrības interesēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu jau atkal kāds jūtas apdalīts un pretojas mafijai to nosūdzot. Visa Latvija ir viens liels blēžu kartelis, skaties uz kuru pusi gribi. Blēdība un divkosība ir šīs valsts pamatā. Nodokļus šeit iekasē par visu, melo ka tie tikšot izmantoti maksātāju labumam, bet faktiski tie pazūd zagļu banku kontos.

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (3)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+