Apbrīno

Kristena Stjuarte piedalīsies jaunākajā Vudija Allena filmā 0

Foto – Leta/AFP

Filmas “Twilight” (“Krēsla”) zvaigzne Kristena Stjuarte piedalīsies Vudija Allena topošajā filmā, kura iznāks 2016. gadā un kurai vēl nav dots nosaukums.

25 gadus vecā aktrise, kura atpazīstamību guvusi, pateicoties “Krēslas” sāgas filmām, pie ļoti gaidītās kinolentes strādās kopā ar Holivudā zināmiem aktieriem Džesu Eizenbergu, Bleiku Laivliju un Brūsu Vilisu.

Kinolenti uzņems Ņujorkā, Allena dzimtajā pilsētā un vietā, kur viņš uzņēmis lielāko daļu savu filmu.

Vudijs vēlreiz sadarbosies ar aktieri Eizenbergu, ar kuru viņš 2012. gadā strādāja pie kinolentes “To Rome With Love” (“Romai – ar mīlestību”).

Nesen Diāna Kītone, kura bijusi Vudija Allena draudzene un kolēģe amerikāņu romantiskajā komēdijā “Annie Hall” (“Enija Hola”), Allenu nosaukusi par “brīnumu”.

“Viņš ir pārsteidzošs. Viņš ir viens no aizraujošākajiem cilvēkiem šovbiznesā. Viņam ir bijusi lielāka ietekme pār savām filmām ilgāk nekā jebkuram citam. Viņš ir brīnums,” teica Kītone.

Kītone saka, ka viņš ir elastīgāks par citiem cilvēkiem.

Viņa paskaidroja: “Es viņam mēdzu teikt, ka viņš ir prusaks, kuru nav iespējams iznīdēt. Viņš ir stiprāks, nekā jūs domājat. Lielākā daļa cilvēku par viņu saka, “viņš taču ir kautrīgais Vudijs Allens”. Taču viņš ir ciets kā akmens!”

LA.lv