Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Labdarības robežtirgus Valkā un Valgā šogad risināsies divas dienas

Foto-LETAFoto-LETA

Arī šogad maija otrajā nedēļā dvīņu pilsētās – Valkā un Valgā – norisināsies 13.Lielais labdarības robežtirgus, kas šogad risināsies divas dienas, informē Valkas novada pašvaldībā.

Robežtirgus notiks 9. un 10.maijā, un arī šogad, tāpat kā pagājušajā gadā, tirgošanās notiks Latvijas un Igaunijas robežas abās pusēs. Tūrisma informācijas birojs aicina tirgotājus pieteikt vietu tirgū.

“Ja pagājušajā gadā tirgū piedalījās vairāk nekā 200 tirgotāju, tad šogad, kad tirgus notiks divas dienas, sagaidām, ka to būs vairāk,” lēš vietējā Tūrisma informācijas biroja vadītājs Madars Lāns

“Tirgotāji ir sapratuši, ka robežtirgus ir arī lieliska iespēja savas preces reklamēt kaimiņzemē, veidot sadarbību uzņēmējdarbībā un paplašināt tirgu,” viņš piebilst.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+