Sports
Hokejs

Latviešu hokejists ar lauztu kāju, sāpēs kliedzot, Anglijā divas stundas gaida mediķus 31

foto – Lincolnshire Reporter

Dzīves trakākās sāpes nācies piedzīvot Šefīldas “Ice Tigers” komandas sastāvā spēlējošajam latviešu hokejistam Armandam Pastaram, kurš ar salauztu kāju vairāk kā divas stundas gaidījis ātrās palīdzības ierašanos

Kā raksta “Lincolnshire Reporter”, NRHC (Northern Rec Hockey Cup) kausa spēlē starp Šefīldas “Ice Tigers” un Grimsbijas “Ice Bears” komandām Armands Pastars neveiksmīgi mēģināja pielietot spēka paņēmienu, kura izpildes laikā salauza kāju. Spēlētāja potīte bija “izgriezusies” par 90 grādiem, bet pats hokejists, sāpēs kliegdams, palika uz ledus.

Pirmo palīdzību turpat laukumā centušies sniegt klātesošie, taču tā kā spēlētājs bijis lielā sāpju šokā, tika nolemts sagaidīt profesionālu mediķu ierašanos.

Saistītie raksti

Tūdaļ pēc notikušā tika izsaukta ātrā palīdzība, kuras ierašanos nācies gaidīt vairāk kā divas stundas. Tikai tad Pastars tika nogādāts Princeses Diānas hopitāli Grimsbijā, kur viņam nākamajā dienā tika veikta operācija.

Ātrās palīdzības pārstāvji norādījuši, ka prioritāte ir pacienti ar smagām traumām, bezsamaņā vai elpas zudumu. Tobrīd Grimsbijā bijuši astoņi izsaukumi un pacientiem mediķu ierašanos bija jāgaida no divām līdz četrām stundām.

LA.lv