Kultūra
Kultūrpolitika

Latvijā iemirdzas Ziemassvētku egles. Kura šogad būs krāšņākā? 16

Foto: LETA

Rīgā
Sestdien, 2. decembrī, gaidot pirmo adventi, Rīgas iedzīvotāji un viesi gaidīti Doma laukumā, kur plkst. 17 Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs iedegs svētku egli. Klātesošos ar izrādi “Dārznieka ziemas pasaka” priecēs bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” un aktieris Māris Bezmers, bet pasākumam dinamiskas nokrāsas piešķirs Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi. Līdz ar svētku egles iedegšanu aktīvi sāks darboties arī Ziemassvētku tirdziņi Doma laukumā, Esplanādē un Līvu laukumā, kas iedzīvotājiem pieejams jau no novembra beigām. Šajā dienā klausītāji gaidīti Rīgas Sv. Jāņa baznīcā koncertā “Mirdz mazās zvaigznītes”, kurā uzstāsies Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņi – solisti un ansambļi. Jauks koncerts “Dvēseles dziesma” ar vairāku koru un deju kolektīva “Imantieši” piedalīšanos notiks kultūras centrā “Imanta”.

Svētdien, 3. decembrī, pirmās adventes noskaņās būs vairāki koncerti, kas skanēs kultūras centros un dievnamos. Pirmās adventes koncerts, piedaloties orķestrim “Rīga”, jauktajam korim “Aura”, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas korim, solistiem Ingai Šļubovskai-Kancēvičai, Mihailam Čuļpajevam, Rihardam Mačanovskim un diriģentam Kasparam Ādamsonam, skanēs Rīgas Domā. Rīgas Sv. Pētera baznīcā būs koncerts “Mazu brīdi pirms…”, bet Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā uzstāsies vairāki populāri solisti koncertā “Es skaistu vietu zinu”. Baroka laika mūzika klausītājus priecēs Rīgas Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā, bet Johana Sebastiana. Baha skaņdarbus šajā dienā varēs dzirdēt Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā.

Kora mūziku adventa koncertā interesenti varēs baudīt kultūras centrā “Imanta”. Savukārt kultūras centrā “Mazā ģilde” apmeklētāji gaidīti Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkursa “Putnu bērni” laureātu apbalvošanas ceremonijā un koncertā. Klausītāji gaidīti arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, kur notiks koncerts “Balts” ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestra un solistu Diānas Rudānes un Maksima Busela piedalīšanos.

Šajā dienā sāksies arī koncertcikls “Adventa mūzikas svētki Rīgā”, kura ietvaros Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā skanēs Ievas Akurateres dziesmu programma, bet Rīgas Lutera baznīcā muzicēs Goran Gora.

Bērni gaidīti ne tikai Ziemassvētku egles iedegšanas sarīkojumā Doma laukumā, bet arī brīvdabas pasākumā “Rūķu gājiens”, kas notiks pie Kultūras centra “Iļģuciems” ar svētku gājienu, radošajām darbnīcām un rotaļām. Uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām ikviens interesents gaidīts arī Rīgas Porcelāna muzejā un Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.

Vidzemē
Sestdien, 2. decembrī, cēsnieki un pilsētas viesi aicināti kopīgi iedegt Ziemassvētku egli Cēsu Rožu laukumā. Sarīkojums notiks no plkst. 17 līdz plkst. 18, savukārt mājražotāju un amatnieku dāvanu tirdziņš darbosies jau no plkst. 14. Pasākuma laikā muzicēs Una Aizgale, Matīss Žilinskis un popgrupa “Hey” ar vadītāju Inu Aizgali. Pasākuma laikā Cēsu novada Jauniešu dome dalīs pašu ceptās piparkūkas un aicinās apmeklētājus padomāt par savu lielāko vēlēšanos Ziemassvētkos. Sarīkojumā piedalīsies arī perkusionists Reinis Reķis. Organizatori aicina paņemt līdzi kabatas lukturīšus.

Jaunpiebalgā 3. decembrī plkst. 16 tirgus laukumā “Zem Ķenča cepures” notiks Lielās egles iedegšana un Ziemassvētku tirdziņš kopā ar Gaujas rūķiem.

Jūrmalā tradicionālajā Pirmās adventes ekumeniskajā dievkalpojumā piedalīsies vairāku kristīgo konfesiju draudžu mācītāji. Dievkalpojumu vadīs Jūrmalas katoļu draudžu prāvests Andris Blūms un Dubultu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Arnis Bušs. Dievkalpojumā tiks iesvētīti adventes vainagi, muzicēs Jūrmalas pilsētas pūtēju orķestris “Jūrmala” (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Bruno Jurgenbergs) un ērģelniece Edīte Alpe. Pirmās adventes ekumeniskais dievkalpojums Jūrmalā ir sena tradīcija, kas aizsākās drīz pēc Dubultu baznīcas atdošanas atpakaļ tās draudzei pagājušā gadsimta 90. gados. Toreiz šis dievkalpojums tika veltīts visiem labas gribas cilvēkiem, pirmām kārtām uzrunājot izglītības darbiniekus un simboliski aicinot viņus nest gaismu savos audzēkņos.

Madonas pilsētas egli iedegs 9. decembrī kopā ar izrādes “Grinča ziemassvētki” varoņiem un pirmsskolas izglītības iestādes “Priedīte” audzēkņiem. Jau vairākus gadus pasākumiem dots kopīgs vadmotīvs, šogad tas ir “Brīnums”. Plkst. 11 uz radošo darbnīcu “Iekāp brīnumā” aicina Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs. No plkst.12 Madonas pilsētas kultūras namā varēs apskatīt pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu darbu izstādi. Plkst. 13 kultūras namā notiks izrāde “Grinča Ziemassvētki” ar madonieti M. Bezmeru galvenajā lomā. Plkst. 14 uz radošajām darbnīcām gaidīs jauniešu centrā “Kubs” un J. Simsona Madonas mākslas skolā. Plkst. 14 Mākslas skolā arī neliels J. Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu svētku koncertiņš. No plkst. 15 Madonas Valsts ģimnāzijā darbu sāks “Ziemassvētku pasts”, savukārt ‌plkst.16:30 Saieta laukumā sāksies egles iedegšanas sarīkojums. ‌Visās pasākuma vietās gaidāmi J.Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu muzikālie sveicieni.

Ogrē, Brīvības ielas laukumā pie monumentālā karoga, svētdien, 3. decembrī, plkst. 18 notiks Ziemassvētki egles iedegšana. 10. decembrī plkst. 16 Ogres novada Kultūras centrā būs iespēja noskatīties mūziklu “Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni”. Izrādē piedalīsies bērnu vokālā studija “Svilpastes”, Ogres tautas teātris. Plkst. 18 Ogres Evanģēliski luteriskajā baznīcā skanēs Adventes koncerts “Baltā nakts”, kurā muzicēsEvita ZĀLĪTE (soprāns) un Ilona BIRĢELE (ērģeles), kā arī ONKC jauktais koris “Ogres” un Ogres skolotāju kamerkoris. 16. decembrī plkst. 14 Ogres Sv. Meinarda Romas Katoļu draudzes baznīcā skanēs Adventes koncerts “Es skaistu rozīt’ zinu…” , savukārt Brīvības ielas skvērā no plkst. 16 līdz 21 darbosies Ziemassvētku nakts tirgus.

3. decembrī plkst 16 Salaspilī pie Dienvidu ielas parka un plkst. 17 pie kultūras nama “Rīgava” viesosies rūķi Gaismiņa un Stariņš, dziedās vokālais ansamblis “Fantāzija”. Plkst. 18 pie kultūras nama “Enerģētiķis” muzikāla izrāde “Ziemassvētku zvaigzne”. Pie katras eglītes sagaidāmi arī mirdzoši pārsteigumi un piparkūkas. Busiņā līdzi ripos arī lielais dāvanu maiss – ikviens aicināts to piepildīt ar dāvanām, kuras sadarbībā ar labdarības organizāciju Palīdzēsim.lv tiks nogādātas slimajiem bērniem, lai sasildītu viņu sirsniņas Ziemassvētkos.

10. decembrī plkst.17 lieli un mazi aicināti uz Ziemassvētku egles iedegšanu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā. Programmā “Jautrās ziemas dziesmas Siguldā” novadniekiem un viesiem svētku sajūtu palīdzēs uzburt jautrās sniegpārsliņas no “Kašera sapņu fabrikas”, kā arī viena no atraktīvākajām džezfanka grupām “Very Cool People” un solisti Evilena Protektore un Ivo Grīsniņš-Grīslis. Koncertā būs dzirdamas klasiskās Ziemassvētku melodijas dzīvespriecīgās, jautrās un oriģinālās aranžijās. 12. decembrī plkst.18 Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums notiks Mores pagastā. Dalībnieki kopā ar rūķiem varēs meklēt visskaistāko eglīti, darboties radošajās darbnīcās, iet rotaļās un piedalīties citās aktivitātēs.

Kurzemē
Decembrī Kuldīga kļūst par ziemas rūķu tikšanās vietu, un arī šis gads nebūs izņēmums. Sestdien, 2. decembrī, pusdienlaikā Kuldīgā sāksies jau 14. Ziemas festivāls “Notici brīnumam”. No plkst. 12 svētku kņada pārņems Liepājas ielas Dāvanu tirdziņu. Rātslaukumā pie lielās svētku egles sliesies grandiozā Rūķu pils “Divas spices”. Šeit rosīsies rūķi un spēlēs pavisam īsts rūķu orķestris. Durvis Liepājas ielā 3 vērs daudzu iemīļotā Rūķa istaba ar lielo vēstuļu rakstīšanu, bet Vecajā rātsnamā varēs piedalīties sveču apgleznošanas darbnīcā. Plkst. 13.30 ar koncertu “Ziemai savi svētki ir” Sv. Katrīnas baznīcā viesosies radio bērnu ansamblis “Dzeguzīte”, instrumentālā grupa un Normunds Rutulis. Plkst. 15 Rātslaukumā pasaku un rotaļu lādi vērs Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska”, bet plkst. 16.30 sāksies Bērnu un jauniešu teātra “Focus” uzvedums “Cirka ponijmeitenes Patrīcijas Ziemassvētki”. Savukārt plkst. 17 tiks iedegta Kuldīgas svētku egle.

Liepājā svētdien, 3. decembrī, plkst. 16, pilsētas egles atklāšanā piedalīsies iecienīti bērnu multfilmu varoņi, notiks humoristisks grupas “Dziļi Violets” koncerts. Pirms skaisti izrotāsies pilsētas egle, pulksten 16.15 Ziemassvētku vecīša palīgi – troļļu meitenes Pabija, Bulda, Klifa, Gotī un Broka vedīs pilsētas egles atklāšanas apmeklētājus pastaigā pa Troļļu takas radošo darbnīcu uzdevumiem. Savukārt Troļļu takas Brīnumu skatuvē iluzionists Edžus un Ieva ikvienam palīdzēs iepazīt maģijas pasauli Arendāles burvju trikos, bet kopā ar Zinātkāres centru “ZINOO” būs iespēja vērot un izmēģināt eksperimentus un pārbaudīt savas zināšanas attapības uzdevumos. Tikmēr Ziemassvētku vecītis savā mājiņā gaidīs ikvienu, kurš vēlas pastāstīt par gada laikā piedzīvoto, kopīgi iemūžinot mirkli skaistā fotogrāfijā. Plkst. 16.15, ieskandinot Ziemassvētku tuvošanos, grupa “Dziļi Violets” priecēs gan ar Ziemassvētku melodijām, gan arī jautriem un humoristiskiem skaņdarbiem. Savukārt koncertuzvedumā plkst. 17 piedalīsies dziedātāja Ieva Sutugova, Valērijs Liepa, Liepājas teātra aktieri – Rolands Beķeris un Pēteris Lapiņš, kā arī Liepājas Bērnu jaunatnes centra bērnu Tautas deju ansamblis “Vaduguns”.

2. decembrī no plkst. 16 Saldū, O. Kalpaka laukumā, notiks tradicionālais Saldus lielās egles iedegšanas pasākums ar svētku tirdziņu, radošām darbnīcām un smaržīgām piparkūkām. Plkst. 17 sāksies jampadracis bērniem ar rūķiem, Mežaveci, Balto lāci, Vāverīti un rotaļām. Plkst. 18 notiks Saldus novada domes priekšsēdētāja Reiņa Doniņa uzruna un svētku egles iedegšana.

Talsu tautas nama Radošajā sētā 2. decembrī plkst. 16 –19 norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, plkst. 16 – 18 – radošās darbnīcas, kā arī darbosies Rūķu pasts un Ziemassvētku fotostūrītis. Pilsētas laukumā plkst. 17 notiks pirmās Adventa sveces iedegšana ar Talsu kristīgo konfesiju mācītājiem, bet plkst. 18 iemirdzēsies lielā egle. 2. decembrī plkst. 16 Rūķu ciema lielās egles iedegšana un pirmais piparkūku cepiens “Brīnumgaismiņu laiks” notiks Strazdes Brīvā laika pavadīšanas centrā.

3. decembrī plkst. 17 svētku egle iemirdzēsies laukumā pie Balgales Brīvā laika pavadīšanas centra, bet Ķūļciema Brīvā laika pavadīšanas centrā būs lielās egles iedegšana un piparkūkošana.

6. decembrī plkst. 18 Laidzes Brīvā laika pavadīšanas centrā notiks lielās egles iedegšana ar sieviešu vokālā ansambļa “Madaras” piedalīšanos.

8. decembrī plkst. 11.30 eglīte iemirdzēsies Lībagu pagasta Brīvā laika pavadīšanas centrā, plkst. 17 – laukumā pie Virbu kultūras nama notiks Ziemassvētku egles iedegšanas svētki, Valdemārpils izstāžu zālē notiks Ziemassvētku tirdziņš un dāvanu darbnīca. 8. decembrī plkst. 18 notiks egles iedegšana Mundigciemā pie pagasta pārvaldes “Spīdi spoži, eglīte!”, plkst. 19 Pļavmuižas saieta namā skanēs koncerts “Ziemassvētkus gaidot”, bet Talsu tautas namā – “The Sound Poets” koncerts “Joprojām”.

Otrajā Adventē, 9. decembrī, plkst. 17 Ziemassvētku egli iedegs pie Valdgales tautas nama, plkst. 18 – Stendē Karoga laukumā.

12. decembrī plkst. 16 Tiņģeres pilī notiks “Piparkūku darbnīca” un egles iedegšana, plkst. 18 – Zvirgzdu lielās egles iedegšana.

13. decembrī plkst. 19 Talsu tautas namā skanēs Ziemassvētku koncerts “Ziemeļu sāga”, kurā piedalās Evija Martinsone (LNOB soprtāns).

14. decembrī plkst. 19 Valdgales tautas namā skanēs Ziemassvētku ieskaņas koncerts “Skan jau Ziemassvētku zvani”, piedaloties “Zvanu ansamblim”. 15. decembrī plkst. 15 egli iedegs pie Laucienes pagastmājas, bet plkst. 18 Valdemārpils izstāžu zālē notiks Ziemassvētku koncert “Ticot, mīlot un cerot”s un egles iedegšana.

19. decembrī plkst. 18.30 Stendes tautas namā skanēs Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētki manā ielā”, tajā piedalīsies vokālā studija “Tonis”, savukārt plkst. 19 Laucienes kultūras namā notiks gatavošanās Ziemas saulgriežiem latviskās tradīcijās.

21. decembrī plkst. 19 Talsu tautas namā skanēs ziemas koncertprogramma “Es piederu Tev – Tu man”.

22. decembrī plkst.18 Tiņģeres pilī notiks Ziemassvētku ieskaņas koncerts “Ziemassvētku noskaņa”.

23. decembrī plkst. 19 Balgales Brīvā laika pavadīšanas centrā skanēs Ziemassvētku koncerts “Svētki ledus pilī”.

26. decembrī 15 Vandzenes tautas namā – koncerts “Kādi rūķi, tāda Sniegbaltīte”.

Tukuma novada svētku egle izaugusi mūsu novada Pūres pagasta “Ārēs” pie saimnieka Vladimira Poltavska. Koks ir apmēram 50 gadu vecs, tā augstums – ap 14 metru. Egles iedegšanas pasākums un Ziemassvētku tirdziņš notiks pirmajā Adventē, Brīvības laukumā, no plkst. 14 līdz plkst. 18.

Sestdien, 2. decembrī, plkst. 17 Ventspils Rātslaukumā iemirdzēsies Ventspils pilsētas galvenā Ziemassvētku egle, bet pilsētā tiks iedegti arī visi pārējie svētku rotājumi. Egles iedegšanas sarīkojumā svētku sajūtu palīdzēs uzburt bērnu iemīļotie animāciju filmu tēli – Smurfi, Rio papagaiļi, Mikijs un Minija, asprātīgais briedis Rūdolfs un daudzi citi. Ar skanīgām dziesmām uzstāsies popstudija “Jūras akmentiņi”. Pasākumā ar svētku uzrunu piedalīsies Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Pasākuma laikā būs iespēja sasildīties ar siltu tēju un iegādāties Ziemassvētku piparkūkas. Savukārt 3. decembrī iemirdzēsies arī Ventspils Bērnu pilsētiņas eglīte plkst. 12 un Bērnu parkā Fantāzija plkst. 15.

Zemgalē
Svētdien, 3. decembrī, Bauskas rātslaukumā iemirdzēsies pilsētas galvenā egle, aicinot iedzīvotājus piedalīties Ziemassvētku ieskaņā. No plkst. 15 līdz 19 mājražotāji un amatnieki Rātslaukumā rosīsies svinīgajā tirdziņā, kur apmeklētāji varēs iegādāties dažādus gardumus, kā arī Ziemassvētku dāvaniņas. Bauskas Kultūras centrā plkst. 17 pirmo adventi ieskandinās grupa “Raxtu Raxti” koncertprogrammā “Kaķīša dzirnavas”. Kārļa Skalbes pasaka koncertprogrammā ir ieguvusi jaunas krāsas pateicoties muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” latviskajā stīgā sakņotajai mūzikai, horeogrāfes Lienes Gravas izaustajiem deju rakstiem un Gitas Straustiņas video mākslai. Marta Kristiana Kalniņa un Kristīnes Kārkles skanīgās balsis papildinās dūdas un akordeons, čells un mandolīna, ģitāra un sitaminstrumenti, un pat senais harmonijs. Tikpat muzikāli rātslaukumā svētku noskaņu radīs vīru vokālais kvartets “Harmonija Rīgai” un līdztekus minētajām norisēm darbosies arī biedrības “Bauskas vecpilsēta” Laimes aka. Savukārt plkst. 18.45 iemirdzēsies Bauskas galvenā egle.

Pirmajā Adventē, 3. decembrī plkst. 16 Dobeles Vēsturiskajā tirgus laukumā tiks iedegta Ziemassvētku egle un atklāts ikgadējais dižo Sniegavīru saiet. 9., 16. decembrī no plkst. 11 līdz 14 Dobeles Amatu mājā risināsies Ziemassvētku vecīša darbnīcas. 12. un 19. decembrī plkst. 14 notiks radošās darbnīcas Ziemassvētku noskaņā Dobeles novada centrālajā bibliotēkā, bet 14. decembrī plkst. Ziemas saulgriežus varēs sagaidīt kopā ar aktieri Gintu Grāveli Dobeles novada centrālajā bibliotēkā. 16. decembrī plkst. 12 – Ziemas saulgriežu ieskandēšana Pokaiņu mežā. 23. decembrī no plkst. 10 – Ziemassvētku tirdziņš Dobeles Vēsturiskajā tirgus laukumā. 26. decembrī plkst. 16 – svētku koncertprogramma “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem” Dobeles ev. lut. baznīcā, bet 31. decembrī Jauno gadu ar uguņošanu varēs sagaidīt Dobeles Vēsturiskajā tirgus laukumā.

3. decembrī plkst. 15 Jaunjelgavas Vecpilsētas parkā Ziemassvētku egles iedegšana ar rotaļām, karstu tēju un piparkūkām. Mazie svētku gaidītāji varēs ierušināties klēpī Ziemassvētku vecītim un palūgt to, ko sirsniņa visvairāk kāro. 8.decembrī plkst. 18 Sērenes pagasta centrā notiks Lielās egles iedegšana kopā ar biedrību “Baltaine”. Būs bluķa vilkšana un rotaļas, bet noslēgumā – danči sporta centrā. 9.decembrī plkst. 14 Daudzevas saieta namā skanēs koncerts “Dedziet gaišu uguntiņu…”, kurā piedalīsies PII “Čiekuriņš” un Daudzeses pamatskolas audzēkņi, dāmu deju kolektīvs “Kvēlziedes” un sieviešu koris “Daudzeva”. Pēc koncerta – kopīga svētku egles iedegšana pie centra dīķa un uguns šovs.

Tradicionālajā Jelgavas Lielajā eglē Hercoga Jēkaba laukumā šogad iemirdzēsies 78 dažādi gaismas dekori un 960 metru garā, sarkanā virtene. Tāpat varēs baudīt uzveduma un dāvanu tirdziņa sniegtās sajūtas un veltes. Katru gadu Jelgavas egle tiek iedegta Adventa pirmās svētdienas vakarā plkst. 17, tātad šogad tas notiks 3. decembrī. Šajā pēcpusdienā uz āra skatuves Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri, kopā ar deju studiju “Intriga” priecēs ar teatralizētu uzvedumu “Sajukusī pasaciņa”, kurā iemīļotākie pasaku tēli – Grinčs, Pelnrušķīte, Brēmenes muzikanti – meklēs ceļu mājup. Lai svētku sajūtu uzburtu vēl krāšņāku, no plkst. 15 līdz 18 notiks arī Ziemassvētku dāvanu tirdziņš.

Mirkli pirms otrās Adventes, 9. decembrī, Jēkabpilī tiks iedegta pilsētas galvenā egle. Plkst. 11 Vecpilsētas laukumā sāks darboties Ziemassvētku tirdziņš. Plkst. 15.30 Kino Mītnē Jēkabpils Tautas namā sāksies animācijas filmas “Bize un Neguļa” seanss. Vecpilsētas laukumā plkst. 16 pēc Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Raivja Ragaiņa uzrunas tiks iedegta pilsētas galvenā egle. Pēc tam sanākušie varēs vērot Ziemassvētku koncertuzvedumu, bet par svētku gaisotni gādās jautrā radošās apvienības “Pasaku nams” rūķu meitene un draiskie burunduki.


Latgalē
9. decembrī plkst. 18 Rēzeknes Festivāla parkā pilsētas lielo egli iedegs kopā ar Laimes lāci un rūķīti. Kā ierasts, no šīs dienas sāks darboties svētku ciematiņš, kur tirgotāji lutinās pircējus ar gardumiem un siltiem rokdarbiem. Egles iedegšanas svētkos tirgošanās paredzēta no plkst. 16 –20, svētku nedēļā, no 19. līdz 23. decembrim, 25. un 26. decembrī no plkst. 16 –19. Plkst. 17–20 – tikšanās ar Ziemassvētku vecīti, kurš atkal būs sastopams vecīša namiņā katru vakaru no 16. decembra). Plkst. 16–20 darbosies zoosēta ar trušiem, kazām, aitām un citiem dzīvniekiem. Plkst. 16–20 – labdarības Ziemassvētku akcija-tirdziņš “Sasildīsim mazās ķepiņas!”, kuru organizē ARPC “Zeimuļs” sadarbībā ar dzīvnieku patversmes brīvprātīgajiem. Plkst. 18 Bibliotēku lasīšanas akcijas noslēgums – Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas svētki pie egles.Savukārt Ziemassvētku vakaru pie Rēzeknes egles varēs nosvinēt 25. decembrī plkst. 15 Festivāla parkā. Ģimenēm tiks piedāvātas jautras dejas un spēles ar Rēzeknes teātra “Joriks” pasaku varoņiem.

LA.lv