Mobilā versija
0.0°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
13. februāris, 2014
Drukāt

Latvija un Krievija vienojas par sadarbību mežsaimniecībā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un Krievijas Federācijas Dabas resursu un ekoloģijas ministra vietnieks Vladimirs Ļebedevs ceturtdien parakstīja Latvijas un Krievijas saprašanās memorandu par sadarbību mežsaimniecības jomā, portālu “LA.lv” informēja Zemkopības ministrijā (ZM).

Saprašanās memorands paredz Latvijas un Krievijas sadarbību mežu pārvaldībā, mežu uzraudzībā un inventarizācijā. Abas valstis sadarbosies arī meža aizsardzībā pret meža ugunsgrēkiem, kaitīgajiem kukaiņiem un slimībām. Šī sadarbība ir sevišķi svarīga gadījumos, kad mežu ugunsgrēki, kaitēkļi vai slimības izplatās abu valstu pierobežā, skaidro ZM.

Tāpat Latvija un Krievija sadarbosies mežu apsaimniekošanas sertifikācijas attīstīšanā, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā, meža ģenētikā un selekcijā, meža lomas klimata izmaiņu mazināšanā, cīņā ar nelikumīgo koku ciršanu, apmācībās un profesionālajā sagatavošanā mežsaimniecības jomā, investīciju attīstībā mežsaimniecībā un citos jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvija vairs nesastāv PSRS’ā, jeb Dūklavs to ir piemirsis? Sadarbībai ir jābūt at ES valstīm.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (16)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+