Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
13. februāris, 2014
Drukāt

Latvija un Krievija vienojas par sadarbību mežsaimniecībā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un Krievijas Federācijas Dabas resursu un ekoloģijas ministra vietnieks Vladimirs Ļebedevs ceturtdien parakstīja Latvijas un Krievijas saprašanās memorandu par sadarbību mežsaimniecības jomā, portālu “LA.lv” informēja Zemkopības ministrijā (ZM).

Saprašanās memorands paredz Latvijas un Krievijas sadarbību mežu pārvaldībā, mežu uzraudzībā un inventarizācijā. Abas valstis sadarbosies arī meža aizsardzībā pret meža ugunsgrēkiem, kaitīgajiem kukaiņiem un slimībām. Šī sadarbība ir sevišķi svarīga gadījumos, kad mežu ugunsgrēki, kaitēkļi vai slimības izplatās abu valstu pierobežā, skaidro ZM.

Tāpat Latvija un Krievija sadarbosies mežu apsaimniekošanas sertifikācijas attīstīšanā, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā, meža ģenētikā un selekcijā, meža lomas klimata izmaiņu mazināšanā, cīņā ar nelikumīgo koku ciršanu, apmācībās un profesionālajā sagatavošanā mežsaimniecības jomā, investīciju attīstībā mežsaimniecībā un citos jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvija vairs nesastāv PSRS’ā, jeb Dūklavs to ir piemirsis? Sadarbībai ir jābūt at ES valstīm.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+