Mobilā versija
+1.6°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
13. februāris, 2014
Drukāt

Latvija un Krievija vienojas par sadarbību mežsaimniecībā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un Krievijas Federācijas Dabas resursu un ekoloģijas ministra vietnieks Vladimirs Ļebedevs ceturtdien parakstīja Latvijas un Krievijas saprašanās memorandu par sadarbību mežsaimniecības jomā, portālu “LA.lv” informēja Zemkopības ministrijā (ZM).

Saprašanās memorands paredz Latvijas un Krievijas sadarbību mežu pārvaldībā, mežu uzraudzībā un inventarizācijā. Abas valstis sadarbosies arī meža aizsardzībā pret meža ugunsgrēkiem, kaitīgajiem kukaiņiem un slimībām. Šī sadarbība ir sevišķi svarīga gadījumos, kad mežu ugunsgrēki, kaitēkļi vai slimības izplatās abu valstu pierobežā, skaidro ZM.

Tāpat Latvija un Krievija sadarbosies mežu apsaimniekošanas sertifikācijas attīstīšanā, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā, meža ģenētikā un selekcijā, meža lomas klimata izmaiņu mazināšanā, cīņā ar nelikumīgo koku ciršanu, apmācībās un profesionālajā sagatavošanā mežsaimniecības jomā, investīciju attīstībā mežsaimniecībā un citos jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvija vairs nesastāv PSRS’ā, jeb Dūklavs to ir piemirsis? Sadarbībai ir jābūt at ES valstīm.

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+