Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. februāris, 2014
Drukāt

Latvija un Krievija vienojas par sadarbību mežsaimniecībā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un Krievijas Federācijas Dabas resursu un ekoloģijas ministra vietnieks Vladimirs Ļebedevs ceturtdien parakstīja Latvijas un Krievijas saprašanās memorandu par sadarbību mežsaimniecības jomā, portālu “LA.lv” informēja Zemkopības ministrijā (ZM).

Saprašanās memorands paredz Latvijas un Krievijas sadarbību mežu pārvaldībā, mežu uzraudzībā un inventarizācijā. Abas valstis sadarbosies arī meža aizsardzībā pret meža ugunsgrēkiem, kaitīgajiem kukaiņiem un slimībām. Šī sadarbība ir sevišķi svarīga gadījumos, kad mežu ugunsgrēki, kaitēkļi vai slimības izplatās abu valstu pierobežā, skaidro ZM.

Tāpat Latvija un Krievija sadarbosies mežu apsaimniekošanas sertifikācijas attīstīšanā, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā, meža ģenētikā un selekcijā, meža lomas klimata izmaiņu mazināšanā, cīņā ar nelikumīgo koku ciršanu, apmācībās un profesionālajā sagatavošanā mežsaimniecības jomā, investīciju attīstībā mežsaimniecībā un citos jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvija vairs nesastāv PSRS’ā, jeb Dūklavs to ir piemirsis? Sadarbībai ir jābūt at ES valstīm.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+