Latvijas juniori pret Zviedriju iztur divus periodus 0

Latvijas junioru (U-20) hokeja izlase sestdien Krievijas pilsētā Ufā cieta trešo zaudējumu pasaules čempionāta (PČ) priekšsacīkstēs, kad ar 1:5 piekāpās pašreizējai čempionvienībai Zviedrijai.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
VIDEO. “Gudrīši!” Aivars Lembergs ar vienkāršu piemēru nodemonstrē, kā sankcijas ietekmējušas Krieviju
Krievija konfiscē itāļiem rūpnīcas. Itālijas atbildes gājiens ir filigrāns 32

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva Teodors Bļugers, kurš realizējot skaitlisko vairākumu, 24. minūtē panāca 1:1. Zviedri vēl otrajā periodā atguva vadību, bet trešajā periodā Latvijas komandas vārtsargu Ivaru Punnenovu pārspēja vēl trīs reizes. Punnenovs atvairīja 41 metienu, bet Leonīda Tambijeva trenētie Latvijas juniori uz pretinieku vārtiem izdarīja 21 metienu, liecina organizatoru informācija.

Latvijas komandai priekšsacīkstēs A grupā vēl atlikusi spēle ar Čehiju svētdien. Pirmajās spēlēs Latvija ar 1:5 zaudēja Somijai un ar 2:7 – Šveicei.

PČ spēle hokejā junioriem:

* Latvija – Zviedrija 1:5 (0:1, 1:1, 0:3)

Vārtus guva: Teodors Bļugers – Emils Molins, Sebastjans Kolbergs, Viktors Arvidsons 2, Aleksandrs Venbergs

Vārtsargi: Ivars Punnenovs – Niklass Lundstrēms