Mobilā versija
Brīdinājums +11.7°C
Verners, Muntis
Otrdiena, 19. septembris, 2017
17. maijs, 2017
Drukāt

Latvijas Rakstnieku savienība aicina uz lasījumiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Rakstnieku savienības (LRS) sarunu ciklu “Process” 30. maijā noslēgs ar īpašiem lasījumiem, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

Viņi sacīja, ka 30. maija īpašie lasījumi būs septītais un pēdējais sarunu cikla “Process” pasākums, kurā piedalīsies prozaiķi Vilis Kasims, Arvis Kolmanis un Kristīne Želve.

Kasims lasīs miniatūras no topoša krājuma ar darba nosaukumu “Pirmais pāķis kosmosā”, kurās tiek atainotas reālas un sirreālas ainas no paša autora un citu dzīvēm.

Kolmanis sarunu apmeklētājiem piedāvās ieskatu stāstu krājumā “Anna”, savukārt Želve lasīs fragmentu no topošā romāna “Grosvaldi”, kas balstīts uz slavenās Rīgas dzimtas rakstītajām dienasgrāmatām.

Pēc pasākumiem notiks arī sarunas.

Pasākuma organizatori norāda, ka lasījumu mērķis ir pulcēt literātus un lasītājus LRS telpās uz regulārām tikšanās reizēm, kurās tiek lasīt jauni teksti, pārrunāts teksta tapšanas process un citas kolēģiem aktuālas tēmas.

Pievienot komentāru

Katru dienu pazūd kāds bērns. Saruna ar JRT aktieri Andri Keišu (3) Andrejs Zvjagincevs ieradīsies Rīgā ar Kannu festivāla žūrijas balvu ieguvušo filmu "Nemīlestība", kurā vienā no galvenajām lomām ir JRT aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+