Mobilā versija
+21.9°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Lauksaimniecības kooperatīvi vientuļajiem senioriem dāvina Jāņu sieru

Zāļu tirgus Doma laukumā

Jāņu siers Zāļu tirgū Doma laukumā.

Lai iepriecinātu pansionātu iemītniekus un vientuļos seniorus, Latvijas lauksaimniecības kooperatīvi sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju (LLKA) saulgriežos dāvā viņiem Jāņu sieru, informē LLKA sabiedrisko attiecību konsultante Sabīne Puķe.

Siera dāvināšanas akcijā šogad iesaistījušies divi no lielākajiem piensaimniecības kooperatīviem – “Straupe” un “Dundaga”, kas sava reģiona pansionātu iemītniekiem un vientuļajiem senioriem piektdien, 20.jūnijā, dāvā Jāņu sieru rituļus. PKS “Straupe” ar Jāņu sieru iepriecina Cēsu pilsētas pansionāta iemītniekus un Pārgaujas novada vientuļos seniorus. Savukārt LPKS “Dundaga” svētkos siera rituļus dāvā valsts sociālās aprūpes centra “Kurzeme” filiālei “Dundaga” un Rojas invalīdu biedrībai.

“Šī jau ir kļuvusi par ikgadēju PKS “Straupe” tradīciju Jāņos iepriecināt vecāka gada gājuma ļaudis un pansionāta iemītniekus, padarot svētkus gaišākus,” klāsta PKS “Straupe” valdes priekšsēdētājs Imants Balodis.

LLKA apvieno Latvijā lielākos piensaimniecības kooperatīvus – kopumā 18, tostarp kooperatīvus, kuriem pieder piena pārstrādes uzņēmumi – PKS “Straupe”, PKS “Dundaga”, “Trikāta KS”, “Piena ceļš”. Šie piensaimniecības kooperatīvi var lepoties ar bagātīgu siera izvēli, tostarp, arī ar īpašajiem Jāņu sieriem, kurus iecienījuši pircēji visā Latvijā un pēc kuriem pēdējo gadu laikā audzis pieprasījums vietējā tirgū.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (11)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+