Apbrīno

Lego Ninjago uz lielajiem ekrāniem0

Publicitātes foto

Vienlaikus ar citām valstīm pasaulē uz Latvijas kinoekrāniem nonāk jaunākā filma ar Lego konstruktoru tēliem – “Lego Ninjago filma”, tikai īsu sekojot brīdi aiz šovasar skatāmās “Lego Betmena filmas”.

Kopš 2000. gadu sākuma Lego varoņi ar pieaugošu intensitāti atgriežas uz ekrāniem – gan maziem, gan lieliem, parādot vēl vienas franšīzes klātesamību. Ninjago kā Lego produktu līnija un televīzijas seriāls tika radīti mazliet vēlāk, 2011. gadā, par iedvesmas avotu izmantojot Austrumāzijas kultūru un mītus. Un nu – pirmais lielajam ekrānam domātais darbs.

“Lego Ninjago filmā” straujas darbības un dažādu notikumu pavērsienu netrūkst – Zaļajam nindzjam Loidam kopā ar draugiem, citiem nindzjām, ir nemitīgi jāaizstāv sava pilsēta, kuru nenogurstoši cenšas ieņemt ļaunais Garmadons, kura mītne gailējoša vulkāna izskatā slejas tupat pāri ūdenim pretī Ninjago pilsētai. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem Garmadonam tomēr izdodas ieņemt pilsētu, un nindzjām sava skolotāja meistara Vū vadībā ir jārīkojas, lai atgūtu pilsētu. Konflikts starp Loidu un Garmadonu ir ļoti personisks, jo Loids ir ļaundara dēls, kuru viņš pametis vēl pavisam mazu esam. Stāsta gaitā nindzjām būs jāatklāj īpašās spējas sevī, Loidam jārisina attiecības ar tēvu, kā arī jāmeklē visspēcīgākais ierocis, ar kuru uzvarēt ļauno.

 

“Lego Ninjago filma” / “The Lego Ninjago Movie”

ASV, 2017

Režisori Čārlijs Bīns, Pols Fišers, Bobs Lougans

Animācijas filma, 2 D un 3D formātos

Kinoteātros “Citadele”, “Cinamon”, “Multikino” no 22.09.

LA.lv