Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
14. novembris, 2014
Drukāt

Lidostas “Rīga” vadītāja amatu uzticēs Andrim Liepiņam

Foto: LETAFoto: LETA

Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš.

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja amatā plānots iecelt Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” padomes priekšsēdētāju un Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieku Andri Liepiņu, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” apstiprināja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Lidostas valdes priekšsēdētāju plānots apstiprināt jau piektdien.

Matīss stāstīja, ka ar jaunās lidostas valdes apstiprināšanu ir “nelieli sarežģījumi. “Lidosta ir valsts paaugstinātas drošības objekts un pirms lidostas valdes locekļu iecelšanas ir jāsaņem attiecīgie saskaņojumi no drošības institūcijām. Šobrīd par valdes priekšsēdētāju šis saskaņojums ir saņemts. Esmu uzaicinājis Andri Liepiņu – viņš 16 gadus strādājis Ekonomikas ministrijā ar dažādiem uzņēmējdarbības jautājumiem, tāpat viņš pēdējos gadus vadījis “airBaltic” padomi. (..) Viņš ir piekritis un, visticamāk, šodien tiks iecelts,” teica Matīss.

Savukārt pārējos valdes locekļus ministrs vēl neatklāja. “Par pārējiem valdes locekļiem saskaņojums vēl turpinās. pielaides saņemšana un citi jautājumi nevar tikt atrisināti trīs dienu laikā,” sacīja Matīss, neprognozējot, cik ilgā laikā izdosies iecelt pārējos valdes locekļus.

Liepiņš ceturtdien aģentūrai BNS ne apstiprināja, ne noliedza, ka viņš ir uzrunāts lidostas valdes locekļa amatam.

Jau vēstīts, ka 11.novembrī, no amata atkāpās četri no pieciem lidostas valdes locekļiem, tostarp lidostas valdes priekšsēdētājs Arnis Mūrnieks.

Matīss žurnālistiem norādīja, ka Satiksmes ministrija kā akcionārs bija neapmierināta ar lidostas lielajiem advokātu izdevumiem darba tiesisko strīdu risināšanā. “Satiksmes ministrijas viedoklis un mans, kā ministra viedoklis, ir viennozīmīgs – mēs nevaram tērēt 100 tūkstošus eiro advokātiem, ja lidostā ir Juridiskais departaments, un turklāt, ja šīs lietas tiek zaudētas. Un tās lietas ir vienkāršas lietas, piemēram, lietas saistībā ar darbu tiesisko strīdu risināšanu, kas īstenībā ir ļoti vienkāršas lietas un nevar maksāt šādas milzīgas naudas summas,” sacīja Matīss.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+