Latvijā
Kriminālziņas

Liepājā uzglabāja un realizēja narkotikas: aizturēta organizēta grupa2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Valsts policijas arhīvs

Šā gada jūlijā Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizāciju Liepājā aizturēja organizētu grupu, pie kuras kopumā tika atrasti un izņemti vairāki grami narkotisko un psihotropo vielu, tā portālu “La.lv” informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

2018.gada jūlijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizāciju Liepājā un Liepājas apkārtnē aizturēja astoņas personas – sešus 1984., 1976, 1993., 1992., 1995. un 1958. gadā dzimušus vīriešus un divas 1953. un 1951. gadā dzimušas sievietes. Visi aizturētie ir liepājnieki, no kuriem četri jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa.

No nelikumīgās aprites tika izņemtas 25 grami vielas, kas satur metamfetamīnu, aptuveni 500 gramu, iespējams, magoņu salmu un 6 tabletes, kuras, iespējams, satur tramadolu. Četrām personām tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Saistītie raksti

Informācija par šīm personām tika iegūta operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņemt informāciju par kādas personas pretlikumīgajām darbībām no iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Policija norāda, ka ziņot tai var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Zināma jaunās Carnikavas baznīcas celtniecības vieta
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Novadu apvienība: Vairākas valsts iestādes joprojām strādā pēc veco rajonu principa
13 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Pastā nevar paskaidrot, kur palikušas jelgavniecei Baibai sūtītās bankas kartes 1
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
15 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
9 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
9 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
11 stundas