Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
25. februāris, 2015
Drukāt

Liepājas Karosta iekļauta starp desmit pasaulē neparastākajām tūristu naktsmītnēm (1)

Foto: www.latvia.travel.lvFoto: www.latvia.travel.lv

ASV ceļojumu portāls “Premier Travel USA” starp desmit pasaulē neparastākajām tūristu naktsmītnēm iekļāvis arī Liepājas Karostu.

Portāls izraudzījies desmit “mežonīgas, dīvainas un brīnišķīgas” nakšņošanas vietas, kas piedāvā “nelielu piedzīvojumu dvesmu, kuru tu varbūt visu laiku esi meklējis”.

“Piedzīvojumi ir sastopami dažādā veidā. Dažkārt kā pārgājiens pie šļūdoņa, dažkārt tā ir pelde tirkīzzilā jūrā. Ik pa laikam tā vienkārši ir palikšana neparastā vietā, kas neatbilst nekādam aprakstam, kur piedzīvojumi rodas tieši tajā vietā, kur tu noliec savu galvu,” raksta portāls.

Starp desmit neparastākajām naktsmītnēm “Premier Travel USA” iekļāvis arī Karostas cietuma viesnīcu Liepājā.

“Vai tu esi pats savas sliktās uzvedības upuris? Vai tu esi pelnījis sodu? Tu vari skaļi smieties, bet šī reālā cietuma viesnīca ne tikai liks tev pārdomāt savu pagātni, bet arī apiesies ar tevi kā ar cietumnieku, par kādu tu varētu kļūt, ja reiz nonāktu konfliktā ar nepareizajām varasiestādēm,” teikts portālā.

“Tavas maltītes būt tādas pašas kā īstajiem cietumniekiem, kas ilgi cietuši šajās pašās sienās (no kuriem daudzi pirms izkļūšanas tika nogalināti ar šāvienu galvā). Tu gulēsi aiz aizrestotām durvīm telpā, kurā ir tikai pats nepieciešamākais. Sargi izkliegs pavēles, rupji lamāsies un sodīs ar fiziskiem vingrojumiem, ja tu uzdrīkstēsies nepakļauties,” raksta autors.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+