Liepājnieki play off sāk ar sauso zaudējumu 0

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā “Liepājas metalurgs” pirmdien izbraukumā ar 0:3 zaudēja Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvētajai Grodņas “Ņeman”.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

Visus trīs vārtus mājinieki guva pirmajā periodā. Liepājnieki pretinieku vārtsargu Sergeju Šabanovu traucēja 20 reizes, taču nevienu ripu nespēja iemest. Tikmēr Jānis Kalniņš “Liepājas metalurga” vārtos netvēra trīs no 31 metiena.

Kaspars Saulietis atzīmējās ar divām soda minūtēm, bet Sergejs Pečura spēlei nebija pieteikts.

Sērija rit līdz trim uzvarām. Rīt Grodņā notiks arī otrā spēle.

Citā spēlē Armands Bērziņš palīdzēja pašreizējai čempionvienībai Minskas “Junostj” ar 2:1 savā laukumā pieveikt Soļigorskas “Šahtjor” komandu, kurā spēlē cits latvietis Rolands Vīgners.

Bērziņš spēles 43. minūtē guva uzvaras vārtus. Viņš arī nopelnīja divas soda minūtes, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr Vīgners izlaida otro spēli pēc kārtas.