Laukos
Mežsaimniecība

LVM aicina pieteikties konkursam mežu stādīšanā un kopšanā0

Foto – LETA

VAS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina Latvijas iedzīvotājus un uzņēmumus pieteikties konkursam par meža stādīšanas, atjaunoto meža platību agrotehniskās kopšanas, jaunaudžu kopšanas un atjaunoto meža platību aizsardzības pakalpojumu sniegšanu.

Uzņēmuma mājaslapā teikts, ka LVM konkursā piedāvā stabila darba iespējas Latvijā, garantētu un ātru darba samaksu par savlaicīgi paveiktu un kvalitatīvu darbu.

Konkursa priekšmets ir četru šādu mežsaimniecībai raksturīgu pakalpojumu sniegšana – meža stādīšana 11 124 hektāru apjomā, atjaunoto meža platību agrotehniskā kopšana 36 314 hektāru apjomā, jaunaudžu kopšana 43 175 hektāru apjomā un atjaunoto meža platību aizsardzība 20 562 hektāru apjomā – kopā 111 175 hektāru apjomā visā LVM teritorijā iepirkuma daļu sarakstā noteiktajā sadalījumā, atbilstoši tehniskās specifikācijas prasībām un iepirkuma līguma projektam.

Konkursa priekšmets ir sadalīts 324 iepirkuma daļās, ņemot vērā iepirkuma līguma izpildes termiņu un iepirkuma daļu, 2018.gada apjoma izvietojumu plānošanas vienībās.

Konkursa pretendentiem līdz šā gada 23. oktobra plkst. 11 piedāvājumu jānosūta pa pastu vai personīgi jāiesniedz tuvākajā LVM reģiona klientu centrā. Līdz šā gada 24. oktobrim plkst. 11. pretendenti piedāvājumus var iesūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi LVM Rīgas birojā Vaiņodes ielā 1, Rīgā, LV-1004.

Piedāvājumus plānots atvērt sanāksmē šā gada 24. oktobrī, plkst. 11 LVM Rīgas birojā.

Oktobrī notiks arī vairākas potenciālo sadarbības partneru sanāksmes, kurās LVM skaidros izvirzītās prasības darbu izpildē un atbildēs uz jautājumiem par konkursa nolikumu. Šā gada 3. oktobrī, plkst. 10.00 notiks sapulce LVM Ziemeļkurzemes klientu centrā, 4. oktobrī, plkst. 10 notiks sapulces LVM Austrumvidzemes klientu centrā un LVM Zemgales klientu centrā, 5. oktobrī plkst. 10 – LVM Rietumvidzemes klientu centrā, 6. oktobrī plkst. 10 – LVM Ziemeļlatgales klientu centrā, 9. oktobrī plkst. 10 – LVM Dienvidkurzemes klientu centrā un LVM Vidusdaugavas klientu centrā, bet 10. oktobrī plkst. 10 notiks sapulce LVM Dienvidlatgales klientu centrā.

Jau ziņots, ka LVM apgrozījums pagājušajā gadā bija 256,87 miljoni eiro, kas ir par 1,8% mazāk nekā 2015.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 14,6% un bija 50,614 miljoni eiro.

LVM izveidoti, lai apsaimniekotu valsts mežus. Kompānijas īpašnieks ir valsts, bet akciju turētāja – Zemkopības ministrija.

LA.lv