×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2015
Drukāt

Mans vīrs ir mans bērns. Vienkārši padomi, kā atbrīvoties no “mammītes” kompleksa

1. Pirmā problēma. Nespēju neupurēties

1no7
Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock
Ilustrācija – Shutterstock

“Pusgadu biju eiforijas pārņemta, nevarēju vien nopriecāties, ka manā istabā beidzot dzīvo īsts vīrietis. Jutos kā pieaugusi sieviete. Ar prieku mazgāju viņam kreklus, pienesu pie gultas kafiju, saposu darbam. Pēc pusgada viņš mani pameta.” Akvelīna, 27 gadi.

Sadarbībā ar izdevniecību “Jumava”, kas nesen laidusi klajā Jaroslava Melņika grāmatu “Sievietes laimes enciklopēdija”, piedāvājam ieskatu izplatītākajās sieviešu kļūdās attiecībās ar vīriešiem. Uzzini, kādi paradumi tām visbiežāk kaitē un kāpēc nereti sastopamies ar gluži pretēju vīriešu rīcību cerētajai!

Sievietes, bērnībā nesaņēmušas pietiekamu mīlestību “par neko”, diemžēl neprot mīlēt sevi. Viņas nezina, ko nozīmē būt mīlētai tāpat vien, par skaistām acīm. Visa viņu dzīves pieredze rāda, ka mīlestība jāizpelnās jeb jānopelna. Vai varat zaudēt vīru tāpēc, ka esat pārāk labiņa? Daudzās šķiršanās lietās vīrieši neuzticības gadījumus skaidro ar faktu, ka sieviete pārāk centīgi aprūpējusi. Kāpēc tā notiek? Vai jāapslāpē sava dziļā vēlme pakalpot vīram? Kāpēc vīrietis ne vienmēr novērtē jūsu mātišķās jūtas?

Katrai reiz patiesi mīlējušai sievietei ir pazīstamas jūtas, kad rodas vēlme aizmirsties, kalpojot mīļotajam. Lūk, tipiska atzīšanās! “Es jau pašā sākumā viņu saucu par “manu mazulīti”. Tas viņam patika. Viņš, lai gan ļoti muskuļots, man nezin kāpēc šķita tāds bezspēcīgs un nepraktisks… Man vienmēr gribējās viņa labā kaut ko izdarīt. Nopirku kaudzi kulinārijas grāmatu un jau vakarā domāju, ko rīt izgatavošu, gribēju, lai ir pēc iespējas garšīgāk un oriģinālāk. Pat mazgāju viņa zeķes. Man lielu prieku sagādāja viņa bikšu gludināšana. Viņš vēl guļ, bet es staigāju uz pirkstgaliem, vāru viņam kafiju, gludinu viņa drēbes… Nekad vēl neesmu bijusi tik laimīga,” stāsta Dina, 28 gadus veca filoloģe.

Pirmais padoms. Neauklējieties!
Jūsu vēlme pārvērst vīru par zīdaini ir spēcīga mātes instinkta izpausme. Atcerieties, kā spēlējāties ar lellēm. Jau tad jums radās vēlme likt vannā, ķemmēt, apģērbt savu lelli. Mīlestības jēdziens nozīmēja vispārējas rūpes, kuras veltījāt iemīļotajam objektam. Taču pavaicājiet vīram, vai viņam patīk būt par lelli? Varbūt tad beidzot sapratīsiet vīrieša “nepateicības” iemeslu.

  1. Pirmā problēma. Nespēju neupurēties
  2. Otrā problēma. Slēpta vēlme piesavināties vīru
  3. Trešā problēma. Veids, kā aizbēgt pašai no sevis
  4. Ceturtā problēma. Ja nekalposi, tevi nemīlēs
  5. Piektā problēma. Vīrietis pats vēlas pakalpot
  6. Sestā problēma. Varbūt reizēm kļūt par viņa draudzeni?
  7. Vai pienest kafiju gultā? Pilsētas ielās satiktu garāmgājēju ieteikumi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+