×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. augusts, 2013
Drukāt

Mazais princis jau esot palaidnis; publiskotas pirmās bildes

LETA/AFPLETA/AFP

Lielbritānijas princis Viljams pavēstījis, ka viņa jaundzimušais dēls Džordžs ir mazliet palaidnis.

Savā pirmajā intervijā kopš dēla nākšanas pasaulē Viljams sacīja, ka kopā ar sievu izbauda vecāku lomu, tomēr puika pārim nedodot miera.

“Es teiktu, ka viņš ir mazliet palaidnis. Viņš man atgādina manu brāli vai mani, kad es biju jaunāks, es neesmu pārliecināts, bet viņam pašlaik klājas ļoti labi,” sacīja Viljams, atzīstot, ka puisēna nevēlēšanās gulēt pārim sagādā zināmas grūtības.

“Es domāju, ka aizvadītās nedēļas man bijušas ļoti atšķirīga emocionāla pieredze. Es nekad nedomāju, ka es tā jutīšos. Un man šķiet, ka daudzas lietas es tagad uztveru savādāk,” savās emocijās dalījās princis Viljams.

Kā ziņots, 22.jūlijā pasaulē nāca Ketrinas un prinča Viljama pirmdzimtais Džordžs Aleksandrs Luiss. Kopš tā laika jaunā ģimene mitinās Ketrinas ģimenes mājā Berkšīrā.

Pēc mazuļa piedzimšanas princis Viljams piedalījies vairākos publiskos pasākumos, turpretī Ketrina sabiedrībā nav rādījusies.

Kembridžas hercogu pāris otrdien publiskoja pirmās oficiālās prinča Džordža fotogrāfijas, kuras uzņēmis Ketrinas tēvs Maikls Midltons.

Fotogrāfijās baltā sedziņā ietītais mazulis redzams mierīgu guļam savas mātes rokās. Vienā no fotogrāfijām jaunajai ģimenei pievienojies arī viņu suns melnais kokerspaniels Lupo, bet aizmugurē zviln Midltonu ģimenes zeltainais retrīvers Tillija.

{gallery id=”2038″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+