×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Mazāk runu, vairāk mūzikas. Vai klausāties Latvijas Radio (LR) stacijas? (10)

radio

Ingrīda Vilčauska, kasiere:

“Kad sanāk, ieslēdzu LR1 – paklausos ziņas, kādu no raidījumiem, piemēram, “Kā labāk dzīvot”. Ja reiz es to klausos, tad jau laikam esmu apmierināta ar dzirdēto. Kad vēlos paklausīties mūziku, tad gan uzslēdzu radio “Skonto”, kad sagribas latviešu mūziku – klausos LR2.”

Egils, interjera dizaineris:

“Radio klausos tikai automašīnā. Konkrētas stacijas neizvēlos, vados pēc situācijas un noskaņojuma. LR1 ir pilns ar politiku, bet es no šādas informācijas cenšos izvairīties. LR2 skan šlāgermūzika, kas man neiet pie sirds. Dažreiz paklausos LR3, jo man patīk klasiskā mūzika. Domāju, ka ar saturu radio stacijās viss ir kārtībā. Tikai un vienīgi no cilvēku gaumes un izvēlēm ir atkarīgs tas, cik tās ir klausītas.”

Sandra Krasta, darbojas tirdzniecībā:

“Mana stacija ir radio “Skonto”. Noteicošais faktors ir laba mūzika. Klausos arī latviešu mūziku, taču man ir svarīgi, lai pēc iespējas mazāk būtu runu un reklāmu. Es mēdzu izskriet cauri dažādām radio stacijām, tomēr vienmēr atgriežos pie savas iecienītās. Visticamāk, citos kanālos kaut kas nav paticis.”

Ilona Karro, 
medicīnas māsa:

“Mājās mans radio aparāts nemainīgi noregulēts uz LR1. Mēdzu paklausīties ziņas, kultūras vēstis. Šajā stacijā, manuprāt, saturs vairāk piemērots pieaugušiem cilvēkiem, LR1 nav tāds kā visi citi kanāli, kas ir viens otram līdzīgi. Darbā dzirdu radio “SWH”, jo to klausās kolēģi.”

Zanda Vainovska, pārdošanas asistente:

“Visbiežāk klausos LR5 (“Pieci.lv”). Man patīk gan rīta raidījums, gan arī programma pēcpusdienās. Novērtēju, ka tajā nav reklāmas, skan laba mūzika. Arī raidījumi ir atzīstami – viņi vienmēr kaut ko foršu izdomā. Iepriekš vairāk klausījos “SWH” un “Star FM”, bet tagad “Pieci.lv” tās izkonkurējis. Neizprotu diskusijas par nepieciešamību kaut ko mainīt LR5 saturā – viss jau šobrīd ir ļoti labi.”

Vai klausāties Latvijas radio stacijas?

Jā!
Nē!

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Latvijas Radio 2,1,SKONTO

 2. Kurzemes radio, Skonto, radio Tev..
  LR1 Saldū švaki var uztvert, protams, var jau klausīties i-netā.

 3. Pieci.lv un Radio SWH Rock ir tas, kas kaut drusku meiģina atšķirties no pelēkās vides. Par tādiem rādio kā blūzs, sarunu šovi, diskusiju radio pat nesapņoju. Vēl NABA paklausos. Citu valodu radio izņemot BBC ziņas pa Latvijas frekvencēm neklausos. Vaikules un Kirkorovi lai palielk politiskai elitei 🙂

 4. Es klausos radio tev un top radio

 5. Vislabak patīk klausīties ziņas un analītiskos raidījumus. Šad tad atstāju skanam mūziku, atkarībā no mirkļa garastāvokļa.

 6. valsts svētku dienās klausos LR2, jo tad tiek raidītas patriotiskas dziesmas, kas visādā ziņā rada svētku noskaņu. Pārējā laikā EHR- visu laiku Eiropas labakā mūzika.

 7. PALDIES LR1 PAR INTERESANTAJĀM PROGRAMMĀM! ESMU ĻOTI DAUDZ ATRADUSI ATBILŽU UZ SEV UZDOTAJIEM JAUTĀJUMIEM RAIDĪJUMOS.
  ĻOTI INTERESĒ ”KĀ LABĀK DZĪVOT?”, KULTŪRAS RONDO, ZINĀMAIS NEZINĀMAJĀ, ZAĻAIS VILNIS, KRUSTPUNKTĀ, LATVIJAS STĀSTI LATVIJAS 100-GADEI, MONOPOLS, uc. PALDIES ŽURNĀLISTAM AIGARAM ROZENBERGAM PAR SAISTOŠI INTERESANTAJĀM ZIŅĀM, SKAIDRO VALODU UN BALSS NOMIERINOŠO TEMBRU. IR ŽURNĀLISTI, KURU SAGATAVOTO MATERIĀLU LABPRĀT KLAUSĪTOS CITU LASĪJUMĀ, JO VIŅU BALSS TEMBRS PILNĪGI NEMANOT PIEVĒRŠ UZMANĪBU UN MANĪ RADA NEPATIKU… PATĪK RAITA VALODA, NELIEKVĀRDĪBA, SKAIDRA DOMA SATURĀ. PERSONĪGI MAN NEVAJAG ZIŅAS VIENKĀRŠĀ VALODĀ?! NO KURIENES TĀDA RUBRIKA VAJADZĪGA, NESAPROTU! VIENĪGAIS IEBILDUMS IR PRET NEPARASTI LIELO SKAITU DZIESMU ANGĻU VALODĀ, KURU NEPĀRVALDU UN PRINCIPĀ ARĪ NEMĀCĪŠOS. MANA PROFESIJA IR TEORĒTISKO PR-TU PEDAGOGS MŪZIKAS SKOLĀ UN TEKSTA SAPRATNEI IR NOTEICOŠĀ NOZĪME. VAI TAD CITĀS SVEŠVALODĀS LATVIJAS RADIO FONOTĒKĀ DZIESMU NAV, piem. VĀCU, ITĀĻU, SPĀŅU??? CITA RUNA IR INSTRUMENTĀLĀ MŪZIKA, TUR VISS LABI! VEIKSMI DARBĀ LR1 KOLEKTĪVAM!!!

  • Uzrakstījāt pilnībā to,ko gribēju rakstīt es! Īpaši piekrītu par dažu balss tembru un “vieglo” valodu – tiešām,tas kaitina.Vienīgi varētu papildināt – gribētos klausīties pasaules tautu tautas mūziku (poļu,čehu,vācu,itāļu,spāņu,meksikāņu,Karību jūras tautu u.tml.)

 8. Nevienu un visus.

 9. Visa veida muziku pec savas gaumes var atrast spotify un deezer interneta.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Par kuru sarakstu lai balsoju?…

Pagājšnedēļ Centrālā vēlēšanu komisija sarīkoja 13. Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozi. Vēlētājiem izsniedzot vēlēšanu zīmju komplektu, saraksts ar pirmo kārtas numuru ir virspusē. Pēc izlozes katra partija steidza puspajokam, pusnopietni skaidrot un meklēt sakarības savā kārtas skaitlī.

Vai teātra izrādēs var ņirgāties par valsti un amatpersonām?
Draugiem Facebook Twitter Google+