Horoskopi un mistika
Ezoterika

Melnā piektdiena atkal klāt! Ar ko īpašs būs 2018. gada 13. aprīlis?2

Foto – Pixabay.com

Daļai cilvēki skaitļa “13” pieminēšana vien raisa nepatīkamas asociācijas, kamēr citiem no tā ne silts, ne auksts. Ezoterikas un māņticības piekritēji tomēr vienbalsīgi apgalvo, ka šajā dienā gaidāmas jebkādas nepatikšanas, un iesaka jau iepriekš uzzināt, kas jādara, lai no tām izvairītos!

Pēc ezoteriķu domām, 13. aprīlis būs visai bīstama diena. Šajā datumā Mēness pāriet Zivju zvaigznājā, kas palīdzēs abstrahēties no reālām problēmām un iegrimt savu fantāziju un ilūziju pasaulē. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka pārlieku liela sapņošana Melnajā piektdienā nav pieļaujama! Tāpēc vismaz laiku pa laikam “uznirsti virspusē”, lai pievērstu uzmanību apkārt notiekošajam. Ja iespējams, nedari lietas, kas prasa lielu koncentrēšanos, jo ir liela kļūdu iespējamība.

27. Mēness diennaktī vērts pievērst lielāku uzmanību iesākto darbu pabeigšanai, jaunas lietas atliekot līdz labvēlīgākam brīdim, citādi plāni var neizdoties.

Dilstošs Mēness ir piemērots laiks turpmāko darbību analīzei. Šajā periodā cilvēkiem rodas jaunas domas un idejas, kuras varēs īstenot augošā Mēnesī. Tāpat vēlams apkopot iepriekšējā posma rezultātus un ņemt vērā pieļautās kļūdas, lai tās neatkārtotu nākotnē. Nevajadzētu steigties ar lēmumu pieņemšanu, jo kļūmes var slikti ietekmēt tavu reputāciju un radīt pamatu tenkām.

Piektdiena vienmēr ir noslēpumainās Veneras ietekmē. Neskatoties uz planētas kopumā pozitīvo iespaidu, dienas atmosfēra daudzos raisīs diskomfortu. Enerģētika būs tik smaga, ka var kļūt par ģimenes strīdu un nesaskaņu iemeslu. Ja esi iemīlējies, centies izvairīties no pārāk ilgas laika pavadīšanas kopā ar partneri, jo jebkurš sīkums var iedegt milzu konfliktu bez īsta iemesla.

Nav vēlams veidot jaunus kontaktus un, vēl jo vairāk, doties mīlestības meklējumos. Pēc astrologu domām, šo laiku vislabāk pavadīt vienatnē, jo tad būs daudz vieglāk izvairīties no nepatīkamiem brīžiem un pat maldināšanas.

Protams, dažādas ķibeles mūs var piemeklēt arī mājās, bet daudz vienkāršāk tikt pie problēmām ir sabiedrībā. Dodoties ceļā, izvēlies tikai pārbaudītus maršrutus. Reizēm dienas maldinošā enerģētika var aizvest uz nepareizām vietām, bet tavs uzdevums ir stāties tai pretī.

Vakaru vislabāk pavadīt mājās, neapmeklēt skaļas ballītes vai citus pasākumus. Smiekli un jautrība var izrādīties nelaimi vēstoši. Centies izturēties pēc iespējas klusāk un mierīgāk, iegremdēties savos sapņos un daudz nelikties zinis par citiem cilvēkiem.

Mūsdienu pasaule nav iedomājama bez visdažādākajām ierīcēm, un, kā rāda pieredze, piektdiena, 13. datums, ietekmē pat datoru un viedtālruņu darbību. Svarīgus dokumentus vislabāk uzreiz saglabā un, ja iespējams, izvairies no gadžetu lietošanas vispār.

Kā jau teicām, jaunu lietu sākšanu labāk atlikt uz labvēlīgāku laiku, jo 13. aprīlī veiksme varētu novērsties. Lai izvairītos no nopietnām un nelabojamām kļūdām, paņem pauzi svarīgu lēmumu pieņemšanā – īpašu tādu, no kuriem atkarīga tava nākotne.

Visi, šķiet, joprojām esam pietiekami māņticīgi, lai piektdienā, 13. datumā, neplānotu kāzas. Saskaņā ar tautas ticējumiem, šāda laulība nebūs ilga, bet dzīvesbiedri to vien darīs, kā konfliktēs un strīdēsies.

Saistītie raksti

Tāpat visi zinām: melns kaķis, kas pārskrien pār ceļu, ir slikta zīme. Ja tā turklāt notiek piektdienā, 13. datumā, vērts izvēlēties apkārtceļu, citādi tiešām gaidāmas nepatikšanas!

Protams, visas bažas par 13. datumu var izrādīties nekas vairāk kā aizspriedumi. Tomēr ezoteriķu un tautas gudrības uzkrātā pieredze liecina, ka uzmanīties nekad nenāk par ļaunu!

Avots: Dailyhoro.ru

LA.lv