×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

Mežā aizsietā cukura maisā atrod sešus kucēnus (1)

kuceni2199

Ilustratīvs foto

Mežā aizsietā cukura maisā atrasti seši kucēni, informēja Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa.

Vakarpusē, no meža atgriežoties pēdējiem brīvprātīgajiem suņu staidzinātājiem, tiem līdzi bija ne vien patversmes darbinieku izsniegtie suņi, bet papildus tika stiepts balts cukura maiss, cieši jo cieši aizsiets ar melnu auklu. Nav jābūt gaišreģim, lai, ieraugot patversmei tuvējā mežā sniegā piestutētu paliela izmēra kustīgu maisu, saprastu tā saturu. Un arī šī reize nebija izņēmums – šoreiz seši kucēni, vēsta patversmes pārstāvji.

Maiss tika atrasts tikai laimīgas sagadīšanās dēļ. Visbiežāk dzīvniekus pie patversmēm pamet redzamās vietās – pa ceļam uz patversmi, pie patversmes vārtiem, starp ieejas durvīm. Šoreiz dzīvnieki tika pamesti mežā, kur ikdienā tikai kāds brīvprātīgais ar pastaigas suni var ieklīst.

Kucēnu vecums ir apmēram divi mēneši, suņi ir attārpoti, vakcinēti, čipēti un adoptējot tiks reģistrēti Lauksaimniecības datu centra reģistrā uz jauno saimnieku vārda. Seši izglābtie mazuļi tikai papildina “Labo māju” kucēnu kolektīvu, kur šobrīd mīt 36 kucēni un 112 suņi, norāda patversme.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nošaut tādus!

Draugiem Facebook Twitter Google+