×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. maijs, 2015
Drukāt

Mūrniece: prezidenta vēlēšanas aptumšojis spiediens pret “Latvijas Avīzes” izveidotāju (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidenta vēlēšanas Latvijā ir aptumšojis sen nepieredzēts apdraudējums vārda brīvības un žurnālistikas pamatprincipiem, aģentūru BNS informēja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).

Viņa apgalvo, ka spiediens tiek vērsts pret “Latvijas Avīzes” izveidotāju Voldemāru Krustiņu. Izskanējis, ka tas ir noticis saistībā ar laikraksta publikācijām saistībā ar drīzumā gaidāmajām Valsts prezidenta vēlēšanām. “To apstiprina arī mana rīcībā esošā informācija,” piebilst Mūrniece.

Saeimas spīkere vērš uzmanību, ka šobrīd notiek centieni no darba atbrīvot Krustiņu, tādējādi būtiski ietekmējot laikraksta saturu.

Viņa aicina laikraksta īpašniekus un Uzraudzības padomi cienīt “Latvijas Avīzes” lasītāju ilggadējo uzticību laikrakstam un tā veidotājiem, kā arī pieturēties pie mediju brīvības principiem, kas nostiprināti arī Satversmē.

“Ceru, ka spiediens pret laikrakstu tiks pārtraukts un tā redakcijas darbinieki varēs netraucēti turpināt darbu,” uzsver Mūrniece.

Valsts prezidenta vēlēšanas gaidāmas 3. jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Nu kāds te spiediens. Ja pats cilvēks neprotas, ka tādā vecumā vairs nebūtu jāstrādā, tad ko lai dara.

 2. ................... Atbildēt

  siles rukši trako

 3. Turaties, LA, nekļūstat par tādu pašu melu lapu, kā NRA!

 4. Kādi argumenti stāv aiz tā? Slepenība kā Čekas laikos?

 5. … Ja ir pieradijumi … jarikojas … beidzot tacu jaizmez si vecas nomenaklaturas pied … kutskultura …!!!

  ‘Latvijas valsts suverena vara pieder Latvijas tautai’ sk. LR Satversme, 1 nodala, Visparejie noteikumi # 2.

  … Paldies Dievam, NA patriotu eksistencei un drossirdigai darbibai … !!!

 6. Diena iztapīgāka un mākslinieciski krietni bālāka, tāpēc to liek mierā. LA arī nav ideāla, tomēr daudz interesantāka. Turieties, LA!

 7. Cik idiotiski komentāri !Kremļa vai Āboltiņas/Lembja troļli ?
  “vārds”,vai jūs zināt ar ko nodarbojās pad.laikos Godmanis,Jurkāns,Ameriks,Ušaka senči,BRIGMANIS UTT, PĀREJĀ POLITVARZA?Atšķirībā no Krustiņa,kurš ir izveidojis VIENĪGO !!! latvietim lasāmu avīzi !!,pārejā polivarza ,arī Āboltiņa ,viņu tapēc arī noēd,ka Krustiņš raksts ŠODIEN !! to kas NEPIECIEŠAMS katram sevi CIENOŠAM LATVIETIM !! JA nebūs Krustiņa un viņa Co ES!!un ne tikai NEPASŪTĪSIM tādu avīzi kas līdzināsies NRA !!Berķis varēs drukāt tualetes ruļļus !
  CERU,ka I,Mūrniece un godīgi preses pārstāvji un ne tikai,šo totaritārisma izlēcienu darīs zināmu starptautiskai žurnālistu organizācijai !
  Nonsens! Krieviem lielceļš plašsaziņas līdzekļos,latviešus kā VDK ziedu laikos – aiz rīkles !Atliek ar Putinu sarunāt vietas Gulagā Sibīrijā.Nav ko Krustiņiem iedomāties,ka te IR BrĪVĀ ,NEATKARĪGĀ Latvija!
  Krievi raksta šausmu lietas ,bet dzīvo cepuri kuldami,pat ģiļmani un Co !Nožēlojami vējoņi lien atkal prezidentos,jo salabuši ar punduri. NABAGA,NABAGA LATVIJA! Kur tavs G.Astra?

  • Tā arī atbildi nesaņēmu. Runa ir par Krustiņa kungu(biedru). Vai viņš ir ar to pistoli draudējis vai nav ??? Tāds ir jautājums. Viens ir muldēt un līst visos caurumos pie visām varām, otrs ir radīt reālus draudus cilvēkam izmantojot savu varu.

 8. Ārvien tālāk un trakāk Atbildēt

  Nu kur tāds patoss, kur tāda kaisme…. Kā daļai gribkinai. vai viena diagnoze – nedabōjušas. Visām mucām par spundi.

 9. Vai kāds ar zin ar ko Krustiņš padomju laikā nodarbojās ? Es nezinu. Bet klīst baumas, ka bijis kvēls pad. iekārtas aizstāvis. Skraidījis ar pistoli un draudējis oponentiem. Cik tur tā taisnība……..dievs viņu zin…!!!

 10. Galvenais – kurš no politiķiem pavēlējis Berķim tā rīkoties?
  Brigmanis? Lembergs? Āboltiņa?

 11. lai dzīvo Krustiņš !!!

 12. vai tad ZOO nomainīs ar LA

 13. Tas pašai LA aptumšojies prāts, īpaši pāris Ventspils galvai iztapīgo darboņu.

 14. Cik bāru liels spiediens ir?

Draugiem Facebook Twitter Google+