×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” ceremonija arī televīzijā un internetā

Foto - LetaFoto - Leta

Grupas "Dagamba" mūziķis Valters Pūce un mūziķis Mārtiņš Ruskis.

Šogad, 28. februārī, uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” statuetes veiksmīgākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 19 kategorijās. Vērienīgo ceremoniju apmeklēs visi nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, bet ikviens Latvijā radītās mūzikas cienītājs svinīgās ceremonijas mirkļiem aicināts sekot līdzi plkst. 21.10 televīzijas kanālā LNT un no plkst. 19.00 tiešraidē Kanālā 2, portālos TVPlay un Skaties.lv!

“Zelta Mikrofons” producente un LaMPA valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve stāsta: “Šogad esam nolēmuši ceremoniju rīkot mājīgajā Dailes teātrī – vietā, kas mūziķiem saistās ar pozitīvām atmiņām un lieliskām ballītēm. “Zelta Mikrofona” ceremonija ir mūziķu saimes gada lielākais un gaidītākais pasākums, tādēļ jo īpaši vēlamies, lai valda svētku un pacilātības sajūta apmeklētāju un skatītāju vidū. Ar radošo komandu strādājam pie tā, lai scenogrāfija, gaismas, audio un videoefekti un visas pārējās šova sastāvdaļas būtu pārsteidzoši efektīgas un papildinātu daudzu spilgto personību un jauno talantu parādīšanos uz Zelta Mikrofons skatuves.”

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” tiks pasniegta jau 21. reizi, uz balvu šogad pretendē 114 albumi, 32 debitanti, 66 videoklipi, 46 dziesmas un 8 koncertieraksti video, kopskaitā 266 pieteikumi.

Šī gada nominantu līderi ir grupa “Dagamba”, jo grupa nominēta četrās kategorijās – labākā dziesma, koncertieraksts, Instrumentālās vai starpžanru mūzikas albums, “Alfa” gada dziesma. Nominantu līderiem ar 3 kategorijām pievienojas Intars Busulis, kā arī jaunais mākslinieks Justs, kurš arī pērn pārstāvēja Latviju Eirovīzijā.

E. Mīlgrāve papildina: “Esmu priecīga, ka, neraugoties uz pārmaiņām industrijā, mūzikas ieraksti joprojām ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, un iesniegto ierakstu apmērs ir iepriekšējo gadu līmenī. Sekojot aktuālajām Latvijas mūzikas tendencēm, esam šogad izveidojuši jaunu kategoriju, kas aptver arī starpžanru ierakstus, vēl dažas kategorijas paplašinājuši, un ar nepacietību gaidām, kurš tad tiks atzīts par spožāko 2016. gada ierakstu un saņems “Zelta Mikrofona” balvu gan šajās, gan daudzās citās nominācijās.

“Zelta Mikrofons” ir mana sirdslieta jau daudzus gadus, tāpēc no sirds pateicos visiem, kas ir sekmējuši Gada balvas pastāvēšanu, atbalstījuši un palīdzējuši atbildīgajā organizēšanas procesā!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+