Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
8. augusts, 2017
Drukāt

Nacionālā teātra labākie aktieri aizvadītajā sezonā – Daiga Gaismiņa un Arturs Krūzkops (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Par Latvijas Nacionālā teātra aizvadītās sezonas labākajiem aktieriem teātra žūrija atzinusi Daigu Gaismiņu un Arturu Krūzkopu, preses konferencē sacīja teātra direktors Ojārs Rubenis.

Elzas Radziņas kulons Gaismiņai pasniegts par Rasmas lomu izrādē “Zilā” un lomu izrādē “Veiksmes stāsts”. Savukārt Kārļa Sebra gredzens Krūzkopam pasniegts par Lielā Līkā lomu izrādē “Pērs Gints”.

Tāpat īpaša atzinība izteikta aktierim Uldim Anžem par titullomu “Pērs Gints”.

Ceļojošais Antas Klints gredzens par spilgtāko mīlētājas lomu saņēmusi Dita Lūriņa par Elzas lomu izrādē “Sieviete”.

Bet par gada izrādes nomināciju ieguvusi režisora Kirila Serebreņņikova lielās zāles izrāde “Tuvā pilsēta”, kā arī Toma Treiņa mazo laukumu izrāde “Zilā”.

Visvairāk Nacionālā teātra izrādēs pērnajā sezonā piedalījušies aktieri Līga Zeļģe un Uldis Siliņš, kuri uzstājušies attiecīgi 162 un 172 izrādēs. Savukārt par aizvadītās sezonas labākajiem administratīvajiem un tehniskajiem darbiniekiem atzīti Rodrigo Lorencis un Rita Golubeva.

Pievienot komentāru

Spontāni smiekli un kamols kaklā: "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" ir klāt (1)Vara Braslas jaunā filma ir smalka, izjusta, niansēta, vietumis varbūt mazliet pārāk "pareiza", taču tajā ir vietas, kur var smieties līdz sirds dziļumiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+