×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
30. oktobris, 2015
Drukāt

Nākamā gada pavasara/vasaras sezonā modē būs dabīgas matu krāsas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šonedēļ Rīgā jau 23. reizi norisinās Riga Fashion Week, kurā vērojamas arī jaunās matu sakārtojumu tendences. Kā vērojams dizaineru skatēs, matu tendences iezīmējas ar vienkāršām frizūrām, frizūrām, kuras sievietes var nēsāt jebkurā vecumā.

Tāpat kā šobrīd, kad modē ir dabīgas krāsas, arī 2016. gada pavasara/vasaras sezonā šī tendence nemainīsies, skaidro skaistumkopšanas studijas Pam Pam līdzīpašniece un friziere – stiliste Jevgeņija Davidova: „Tonis nav kliedzošs, bet ļoti izteiksmīgs. Šobrīd, tieši Latvijā ir vērojams, ka nav izteikta koša matu krāsošana. Matu tonis ir dabīgs, taču var būt novērojama matu toņa gradācija, kad pie matu saknēm ir viena krāsa, bet matu garumā var būt vēl kāds krāsas tonis. Matu kopšanas jomā ir pieejamas dažādas tehnoloģijas, bet īpaši aktuāla arī turpmāk būs matu krāsošana, kuras rezultātā var panākt saulē izbalējušu matu izskatu. Pašlaik, un šo tendenci novērosim arī pavasara/vasaras sezonā, aktuāli ir izmantot parūkas, mākslīgās astes, un bizes, lai mainītu matu garumu – mati kļūst par aksesuāriem, ar kuriem var spēlēties, katru dienu iegūstot citu izskatu.”

Matu modē jau no 2014.gada rudens/ziemas kolekcijām ir dabiskais – taisni mati, zirgastes un bizes gan gludas, gan nevīžīgas, dabīgi matu krāsojumi. Šī tendence turpināsies. Savu uzvaras gājienu turpinās arī ombre krāsošanas tehnika, protams, arī blondi vēsais, neitrālais un siltais tonis būs aktuāls.

„No tehnikām, kas vēl joprojām ir aktuālas, ir tā saucamā „pērļošana”, kad blondus matus ietonē pasteļtoņos. Tas bija aktuāli šovasar, bet aktualitāti nezaudēs arī nākamajā pavasarī. No tehnikām interesanta varētu būt arī „Kiss” tehnika, jeb “brīvo roku tehnika”, kas padara matus nedaudz gaišākus. Tehnikas īstenošanai tiek izmantoti speciāli sponči un otiņas, ar kuru palīdzību tiek radīts dabīgs efekts, kas līdzinās saulē pabalējušiem matiem. Izmatojot “Kiss” krāsošanas tehniku, matos nav redzamas izteiktas krāsošanas/balināšanas strīpas”, par pieprasītākajām matu tehnikām jaunajā pavasara/vasaras sezonā stāsta Schwarzkopf Professional tehnoloģe Katrina Vavilova.

Matu griezumu modē ir, bija un būs bobi jeb karē, tāpat aktuāli ir klasiski griezumi gariem, vidēji gariem un īsiem matiem. Uz šiem klasiskajiem matu griezumiem tiek būvētas jaunas tendences un tehnoloģijas.

Vijumi un pinumi, tie noteikti būs aktuāli arī pavasara/vasaras sezonā. Ikdienā izteiktas būs astes, kas ir mazliet nekārtīgas, tāpat arī nekārtīgas copes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+