Apbrīno

Nedēļas nogalē notiks bezmaksas festivāls “Fono Cēsis” ar Frenku Tērneru 16

Foto – youtube. com

22. un 23. jūlijā, “Cēsis 810” svētku gaitā, norisināsies bezmaksas festivāls “Fono Cēsis”, kas divu dienu laikā uz skatuves pulcēs 15 grupas un 6 dīdžejus, kuru starpā arī “Dzelzs vilks”, “Pienvedēja piedzīvojumi” un pasākuma galvenais viesis – Frenks Tērners.

Festivāls vārtus vērs 22. jūlijā plkst.17:00, taču skatuvi pulksten 18:00 atklās “Fono Cēsis” pirmā grupa “Doni Tondo”, kuras sastāvā ir mūziķis Raimonds Gusarevs jeb El Mars. Tāpat pirmajā dienā uzstāsies tādas grupas kā “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Linga”, “Inokentijs Mārpls”, “Laika suns”, “RR Band” un viesi no Igaunijas – “Sibyl Vane”, kurus pagājušajā nedēļas nogalē varēja dzirdēt arī festivālā “Positivus”.

Gan piektdien, gan sestdien “Fono Cēsis” galvenā skatuve turpinās skanēt līdz pat pulksten 04:00, par ballīti rūpējoties dīdžejiem Artim Dvarionas un Egonam Reiteram. Paralēli Rīgas ielā 47 darbosies arī “Fonoklubs”, kurā īpaši šim vakaram būs pagarināts darba laiks, kā arī speciāli uzstādīta DJ skatuve āra terasē. Par dejām abu vakaru garumā gādās Artis Volfs, Monsta, Dub:ra un All-Viss.


LA.lv