Sports
Citi sporta veidi

Otrajā spēlē Maskavā zaudē gan vīri, gan dāmas0


Aleksandrs Samoilovs
Aleksandrs Samoilovs
Foto: FIVB

Pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs ceturtdien Maskavā Pasaules tūres četru zvaigžņu posmā cīņā par uzvaru B apakšgrupā ar 0-2 (16:21, 18:21) piekāpās brazīliešiem – olimpiskajam čempionam Alisonu Seruti un Alvaru Filju, kuri turnīrā izlikti ar otro numuru.

Spēles likme Samoilovam/Šmēdiņam, kuriem sacensībās piešķirts 18.numurs, cīņā ar brazīliešu duetu bija arī par to, kurš no pāriem uzvaras gadījumā drīkstēs sākt izslēgšanas spēles ar otro kārtu.

Pirmo setu labāk uzsāka latviešu pretinieki, izvirzoties vadībā ar 3:0 un 6:2. Brazīlieši bija vadībā visu pirmo setu, kaut arī brīžiem Šmēdiņam/Samoilovovam izdevās pietuvoties līdz divu punktu deficītam. Uzvarai ar to bija par maz, un Seruti/Filju svinēja panākumu setā ar 21:16. Otrā seta sākums labāks padevās Latvijas duetam, kas izvirzījās vadībā ar 6:3, taču seta vidū ar 10:9 vadību pārņēma jau Seruti un Filju. Vadībā vēl pabija arī latvieši, taču seta beigas piederēja brazīliešiem, kuri svinēja panākumu setā ar 21:18, uzvarēja spēlē, apakšgrupā un ieguva tiesības “play-off” turnīru sākt no otrās kārtas.

Piektdien Latvijas duets izslēgšanas spēles sāks ar pirmo kārtu.

Pirmajā spēlē Samoilovs/Šmēdiņš ar 2:1 (15:21, 26:24, 15:12) pieveica turnīrā ar 15.numuru izliktos kanādiešus Semu Pedlovu un Semu Šahteru.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, kuras pamatturnīrā izliktas ar devīto numuru, H apakšgrupas pirmajā duelī ar 2-0 (21:13, 21:11) pārspēja ķīnietes Čeņu Sjue/Sjiņsjiņu Vanu, kurām ticis 24.numurs, bet mačā par pirmo vietu grupā Latvijas duets ar 0-2 (15:21, 15:21) zaudēja krievietēm Jekaterinai Birlovai/Jevgēņijai Ukolovai, kuras izsētas ar astoto numuru. Tāpat kā Samoilovs/Šmēdiņš arī Eiropas čempiones Kravčenoka/Graudiņa sāks izslēgšanas spēļu turnīru ar pirmo kārtu.

Traumas dēļ šajā posmā nestartēs vadošais Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs. Jau ziņots, ka trešdien šī turnīra kvalifikācijā zaudējumu cieta Mihails Samoilovs/Aleksandrs Solovejs.

LA.lv