Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
15. aprīlis, 2014
Drukāt

Pa Tallinas šoseju notiks paaugstinātas intensitātes militārā transporta kustība

Foto - LETAFoto - LETA

Sakarā ar plānotajām Igaunijas Aizsardzības spēku vienību mācībām Ādažu poligonā 16., 21. un 28.aprīlī notiks militāro transporta līdzekļu kustība pa autoceļu A1 – Tallinas šoseju, portāls “LA.lv” uzzināja Aizsardzības ministrija.

Lai veiktu mācību uzdevumu izpildi, 21.aprīļa vēlā vakarā vairākas militāro transporta līdzekļu kolonnas virzīsies no Ainažu robežkontroles punkta līdz Ādažu poligonam pa autoceļu A1. Lai mazinātu militāro kolonnu pārvietošanās radītos apgrūtinājumus pārējiem autovadītājiem, katra kolonna tiks apstādināta Ainažu – Rīgas autoceļa 42.kilometrā (pirms pagrieziena uz Limbažiem), ar mērķi atjaunot ikdienas satiksmes plūsmu.

Savukārt pēc mācību uzdevuma izpildes 16.aprīļa vakarā un 28.aprīlī agri no rīta vairākas kolonnas dosies atpakaļ.

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus.

Sakarā ar plānotajām Igaunijas Aizsardzības spēku vienību mācībām Ādažu poligonā NBS atgādina, ka ir aizliegts ieiet un iebraukt poligona teritorijā bez saskaņošanas ar tā administrāciju.

Bez saskaņošanas atļauts pārvietoties tikai pa koplietošanas ceļiem, kuri norādīti kartē uz informatīvajiem stendiem.

NBS atvainojas par sagādātājām neērtībām, kas var īslaicīgi rasties sakarā ar to, ka dažas kaujas šaušanas nodarbības notiks arī agrā rīta un vēlā vakara stundā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+