Latvijā
Rīga

Papildus reisi, jaunas auto novietošanas vietas. Transporta iespējas Dziesmusvētku laikā0

Foto – LETA. Dejotāji pirms XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme” Daugavas stadionā.

Saistībā ar Dziesmu un deju svētkiem, to laikā ir gan jaunas iespējas, kur novietot automašīnu, gan ierobežojumi tajā, gan papildus sabiedriskā transporta reisi.

* Šodien Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Folkloras festivāla laikā atļauta transportlīdzekļu novietošana Brīvības gatves posmā

Šodien Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiekošā Dziesmu un deju svētku Folkloras festivāla laikā būs atļauta transportlīdzekļu novietošana Brīvības gatves posmā un virzienā no tilta pār Juglas upi līdz Brīvdabas ielai, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Tāpat transportlīdzekļus drīkstēs novietot Brīvības gatves posmā un virzienā no Berģu ielas līdz tiltam pār Juglas upi.

* “Rīgas satiksme” uz Dziesmusvētku koncertiem organizēs papildu sabiedriskā transporta reisus

Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem Daugavas stadionā, kā arī ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu Mežaparkā šodien un rīt, 8.jūlijā, Rīgā tiks organizēti papildu reisi vairākos sabiedriskā transporta maršrutos, aģentūru LETA informēja SIA “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis.

Papildreisi līdz plkst.2 no pilsētas centra tik organizēti 2., 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51., 53. autobusa maršrutā, 1., 5., 7., 10., 11. tramvaja maršrutā, kā arī 9., 14., 15., 17., 18., 22., 27. trolejbusa maršrutā.

Šodien saistībā ar deju lieluzvedumu “Māras zeme” Daugavas stadionā no plkst.18 atbilstoši pasažieru plūsmai tiks organizēts speciāls trolejbusa maršruts “Centrālā stacija – Daugavas stadions”.

No Centrālās stacijas trolejbusi kursēs pa Satekles ielu, Marijas ielu, Aleksandra Čaka ielu, Stabu ielu, Avotu ielu, Jāņa Asara ielu. Uz Centrālo staciju trolejbusi kursēs pa Jāņa Asara ielu, Avotu ielu, Matīsa ielu, Aleksandra Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu un Satekles ielu.

Saistībā ar mēģinājumu un ģenerālmēģinājumu Mežaparkā atbilstoši pasažieru plūsmai tiks organizēti papildu reisi 11.tramvaja maršrutā.

3.trolejbusa maršruts no plkst.16 tiks pagarināts līdz Mežaparkam un kursēs kā 3a.trolejbusa maršruts “Centrāltirgus – Sarkandaugava – Mežaparks”. Reisi tiks organizēti atbilstoši pasažieru plūsmai.

Tāpat atbilstoši pasažieru plūsmai saistībā ar ģenerālmēģinājumu Mežaparkā un koncertu Daugavas stadionā tiks nodrošināti papildu reisi 5., 11., 22. trolejbusa maršrutā un 6., 9., 48., 52. autobusa maršrutā.

Savukārt rīt, 8.jūlijā, saistībā ar noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļā” un Sadziedāšanās nakti Mežaparkā atbilstoši pasažieru plūsmai tiks organizēti papildu reisi 11.tramvaja maršrutā.

Arī rīt 3.trolejbusa maršruts no plkst.16 tiks pagarināts līdz Mežaparkam un kursēs kā 3a.trolejbusa maršruts “Centrāltirgus – Sarkandaugava – Mežaparks”. Reisi tiks organizēti atbilstoši pasažieru plūsmai.

Tāpat atbilstoši pasažieru plūsmai pirms un pēc noslēguma koncerta tiks nodrošināti papildu reisi 9. un 48.autobusa maršrutā.

* Pēc Dziesmu svētku noslēguma koncerta un tā ģenerālmēģinājuma norīkos papildu vilcienus

AS “Pasažieru vilciens” pēc XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI deju svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājuma 7.jūlijā un noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” 8.jūlijā ir norīkojis vairākus papildu vilcienus, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Naktī pēc 7.jūlija noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājuma ir norīkoti divi papildu vilcieni, kas aties no Mangaļu stacijas uz Rīgu plkst.00.55 un plkst.1.05.

Arī naktī pēc 8.jūlija noslēguma koncerta divi papildu vilcieni no Mangaļu stacijas dosies uz Rīgu, un tie aties plkst.1.25 un plkst.1.34. Ap šo pašu laiku pretējā virzienā – uz Saulkrastiem – arī ir norīkoti papildu vilcieni.

Gan pēc “Zvaigžņu ceļā” noslēguma koncerta ģenerālmēģinājuma, gan pēc “Zvaigžņu ceļā” noslēguma koncerta “Pasažieru vilciens” ir norīkojis arī papildu vilcienu reisus no Rīgas, kas Svētku apmeklētājus nogādās tālāk uz Ogri, Jelgavu un Sloku. Šie vilcieni no Rīgas stacijas aties 10 minūtes pēc pēdējā vilciena no Mangaļiem pienākšanas Rīgā.

“Pasažieru vilciens” pārstāvji atgādina, ka, dodoties kājām, stacijā “Mangaļi” no Mežaparka Lielās estrādes var nokļūt aptuveni 25 minūtēs, tālāk vilcienā līdz Rīgai būs jāpavada 16 minūtes. Lai nokļūtu stacijā “Mangaļi”, izejot pa Mežaparka Lielās estrādes apmeklētāju vārtiem, ir jādodas pa labi un jāseko “Pasažieru vilciens” norādēm ceļa malās.

 

* Dziesmu svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājuma dēļ ierobežos satiksmi Mežaparka apkārtnē

Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu norisi šodien Rīgā, Mežaparka apkārtnē, tiks būtiski ierobežota satiksme, tostarp plānots slēgt satiksmi Ostas prospektā, izņemot izbraukšanu no Mežaparka teritorijas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde.

Tāpat šodien no plkst.20 līdz koncerta beigām ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi Augšielā, Stadiona ielā, Jāņa Asara ielā, posmā no Ata ielas līdz Pērnavas ielai. Šis ierobežojums gan neattiekšoties uz cilvēkiem ar speciālām caurlaidēm un vietējo iedzīvotāju transportlīdzekļiem.

Šodien no plkst.17 līdz ģenerālmēģinājuma beigām ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi Ezermalas ielā, posmā no Meža prospekta līdz Stokholmas ielai, Meža prospektā, posmā no Ezermalas ielas līdz Inčukalna ielai, un Kokneses prospektā, posmā no Siguldas prospekta līdz Meža prospekta. Šie ierobežojumi gan neskaršot iedzīvotājus ar speciālām caurlaidēm, sabiedrisko transportu un vietējo iedzīvotāju transportlīdzekļus.

No plkst.24 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lauku ielā, bet no plkst.7 līdz 8.jūlija plkst.8 Augšielā, Stadiona ielā un Jāņa Asara ielā, posmā no Ata ielas līdz Pērnavas ielai.

Tāpat līdz rītdienas plkst.20 ierobežojumi noteikti Kalpaka bulvārī labajā pusē, posmā no Elizabetes ielas līdz Jura Alunāna ielai, Aspazijas bulvārī kreisajā pusē no Teātra ielas līdz Brīvības laukumam, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, 11.novembra krastmalā, posmā no Kaļķu ielas līdz Daugavas gātei, Citadeles ielas labajā pusē, posmā no Kronvalda bulvāra līdz Miķeļa iela, Krasta ielas stāvlaukumā pie Salu tilta un Eksporta ielas autobusu stāvlaukumā pretī iebrauktuvei Rīgas Pasažieru ostā.

Savukārt līdz rītdienas plkst.6 apstāties un stāvēt aizliegts Vagonu ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Augusta Deglava ielai, Suntažu ielā, Strenču ielā, Narvas ielā, Rūjienas ielā, Pērnavas ielā, posmā un virzienā no Lauku ielas līdz Asara ielai, Pērnavas ielā, posmā no Suntažu ielas līdz Augusta Deglava ielai, Pērnavas ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Suntažu ielai, Pērnavas ielā, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Lauku ielai, Vārnu ielā, Zvaigžņu ielā, Terēzes ielā, Rūdolfa ielā, Ata ielā, Alauksta ielā, Laboratorijas ielā, Jāņa Asara ielā, tostarp posmā no Tallinas ielas līdz Pērnavas ielai, Augusta Deglava ielā, posmā no Lienes ielas līdz Valmieras ielai, Augusta Deglava ielā, posmā no Valmieras ielas līdz Nīcgales ielai, un Valmieras ielā, posmā no Pērnavas ielas līdz Augusta Deglava ielai.

Līdz rītdienas plkst.6 ierobežojumi noteikti trolejbusu apgriešanās lokā Jāņa Asara ielas un Pērnavas ielas krustojumā, bet līdz pirmdienas, 9.jūlija, plkst.7 apstāties un stāvēt liegts Meža prospektā labajā pusē, posmā un virzienā no Inčukalna ielas līdz Ezermalas ielai, Meža prospekta labajā pusē, posmā un virzienā no Ezermalas ielas līdz pieturvietai “Bergenas iela”, Meža prospekta labajā pusē, posmā no pieturvietas “Bergenas iela” līdz Inčukalna ielai, Kokneses prospektā, posmā no Siguldas prospekta līdz Meža prospektam, Ezermalas ielā, posmā no Annas Sakses ielas līdz Meža prospektam, Ostas prospektā, jaunajā ceļā uz Mežaparku no Viestura prospekta puses.

Tāpat apstāšanās un stāvēšanas liegums noteikts līdz pirmdienas plkst.7 Viestura prospektā, posmā no Meža prospekta līdz Ostas prospektam, Gatartas ielā, Bergenas ielā, Mātera ielā, Ernsta Bergmaņa ielā, Siguldas prospektā, autobusu apgriešanās lokā Meža prospekta un Gatartas ielas krustojumā un piebraucamajā iela pie Zooloģiskā dārza ieejas.

Līdz rītdienas plkst.20 ierobežojumi noteikti Bruņinieku ielas labajā pusē, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Brīvības ielai, Noliktavas ielas labajā pusē no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Muitas ielai, Krasta ielas stāvlaukumā pie Salu tilta, Kronvalda bulvārī, posmā no Citadeles ielas līdz Muitas ielai, Stabu ielā, posmā no ēkas Stabu iela 60 līdz ēkai Stabu ielā 72, Tomsona ielā, no Mālpils ielas līdz Alojas ielai un 150 metru garā posmā no Alojas ielas virzienā uz Jāņa Daliņa ielu, ielas posmā no Maskavas ielas līdz skolai Maskavas ielā 273.

Ierobežojumi noteikti Matīsa ielas labajā pusē, no ēkas 51/53 līdz Aleksandra Čaka ielai, Skrindu ielā pie ēkas Skrindu ielā 1, Laimdotas ielā pie ēkas Aizkraukles ielā 14, Aspazijas bulvāra labajā pusē, posmā no Radio ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Kalnciema ielas kreisajā pusē, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Daugavgrīvas ielai, Artilērijas ielas labajā pusē, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Krāsotāju ielai, Sporta ielas kreisajā pusē, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Vesetas ielai.

Saistītie raksti

Ierobežojumi noteikti arī Viļānu ielā, posmā no Kalna ielas līdz Ludzas ielai, Prūšu ielā, posmā ēkas Prūšu ielā 24 K2 līdz Malnavas ielai, Ikšķiles ielā pie ēkas Ikšķiles ielā 13, Raunas ielā, posmā no Burtnieku ielas līdz iebrauktuvei pie ēkas Burtnieku ielā 34, Ilūkstes ielā, pie ēkas Ilūkstes ielā 10 un piebrauktuvē pie ēkas Ilūkstes ielā 10, Purvciema ielā, piebraucamajā ceļā un stāvlaukumā pie ēkas Nīcgales ielā 22, Ilūkstes ielā, piebraucamajā ceļa un stāvlaukumā pie ēkas Ilūkstes ielā 101 k1, Vaidavas ielas kreisajā pusē, posmā no Dzelzavas ielas līdz Ieriķu ielai, Lielvārdes ielā pie ēkas Andromedas gatvē 11, Augusta Dombrovska ielā, posmā no Baltāsbaznīcas ielas līdz Mērnieku ielai, un Detlava Brantkalna ielā, posmā no Ilūkstes ielas līdz ēkai Detlava Brantkalna ielā 5.

Šodien un rīt tiks aizliegta arī transportlīdzekļu iebraukšana Mežaparka teritorijā ar SIA “Rīgas meži” izsniegtajām caurlaidēm, tas gan neskarot Pāvu ielas iedzīvotājus.

LA.lv