×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. janvāris, 2012
Drukāt

Par izpletņlēcēja nolaišanos no viesnīcas jumta sāk administratīvo lietvedību

Ekrānšāviņš no YouTube.comEkrānšāviņš no YouTube.com

Ir sākta administratīvā lietvedība par 31.decembrī notikušo lēcienu ar izpletni no viesnīcas “Radisson Blue Hotel Latvija” jumta, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas rīta raidījumā “Labrīt, Latvija” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

LETA jau ziņoja, ka 31.decembrī Rīgā dienas vidū no no viesnīcas “Radisson Blue Hotel Latvija” uz ielas braucamās daļas nolaidās izpletņlēcējs.

Ķuzis pastāstīja, ka par šo gadījumu sākta administratīvā lietvedība.

Viņš atzīmēja, ka būtu iespējams šādu lēcienu veikt arī legāli, taču jautājums ir par šādas aktivitātes izmaksām, proti, šādā gadījumā ir jāaptur sabiedriskā transporta kustība un jāveic citi pasākumi.

Ķuzis vērtēja, ka lēcienu veicis augsta līmeņa profesionālis. “Es pat īsti nezinu, vai Latvijā ir šāda līmeņa lēcēji,” teica Ķuzis.

Notikuma aculiecinieks Gints Feders iepriekš stāstīja: “Sēdēju kafejnīcā un piepeši redzu – no viesnīcas jumta lec izpletņlēcējs, cits džeks uz Elizabetes ielas ar motociklu viņu sagaida, apturot satiksmi, izpletni iemet blakus stāvošā sarkanā mašīnā un visi aizbrauc. Taksisti mēģināja ķert, bet šie ātri bija prom.”

Feders ir pārliecināts, ka lēciens veikts no viesnīcas jumta un noteikti esot saistīts ar kādu no “brīvo lēcienu” kustības akcijām, kas patlaban ir populāras.

“Izpletņlēcējam pie ķiveres bija kamera, tātad tas tika filmēts. Sabiedroto klātbūtne liecina, ka tas bija plānots gājiens. Klātesošie bija tikpat pārsteigti kā es, bet aplaudēja un notikušo uztvēra ļoti labvēlīgi – kā nekā pēdējā gada diena un visādi brīnumi notiek,” iepriekš sacīja aculiecinieks.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/P9XmQathfas” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+