×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
9. maijs, 2016
Drukāt

Pasakas modināšanas svētki LVM dabas parkā Tērvetē

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Sestdien, 14.maijā, pilnā plaukumā ziedot saldrūgtenajām ievām Tērvetes upītes krastos, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē norisināsies vasaras sezonas atklāšanas svētki – “Pasakas modināšana”. Pārsteidzošiem notikumiem un stāstiem bagātajā mežā aicināts ikviens, kurš sapņo, tic pasakām un prot raudzīties pasaulē bērna acīm.

LVM dabas parkā Tērvetē netrūks prieka, pasaku un stāstu – no plkst. 12.00 līdz 17.00 meistarstiķi, sarunas un pārsteigumi Rūķu sētā ar Rūķu saimes pārstāvjiem, bet jaunajā Rūķu pilsētā “Čiekurē” no 12.00 līdz 13.00 uzstāsies Čučumuiža ar jaunu koncertizrādi. Noslēpumainajā Pasaku mežā no plkst. 12.00 līdz 17.00 tikšanās ar rakstnieces Annas Brigaderes pasaku lugu tēliem. Bet Atrakciju laukumā no 13.00-15.00 parka viesi varēs baudīt teatralizētu uzvedumu “Mosties, Pasaka!”. Pasaka TDP WEB fin Savukārt tiem, kas vēlas pacelties virs zemes, iespējams pārbaudīt savus spēkus “Laimīgās zemes Gaisa takās”. Par „Laimīgās zemes Gaisa taku” apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi. Gardu maltīti aicinām baudīt trijās LVM dabas parka Tērvetē kafejnīcās. Visus sagurušos no stāstiem apvītā meža izvedīs Pasaku bānītis (pakalpojums pieejams saskaņā ar cenrādi).

Pavisam netālu no LVM dabas parka Tērvetē, Kroņaucē, „Viestardos”, atrodas krāšņi ziedošs tulpju lauks. 14.maijā “Viestardu” saimnieki aicina uz Tulpju svētkiem. Plānojot brīvdienas Pasaku mežā, var ielūkoties arī kaimiņu veikumā un priecēt sirdi ar ziedošo tulpju krāšņumu!

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē vēl pasakainu jauku atpūtu dabā!

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.3
Alūksne +12.3
Daugavpils +14.5
Saldus +11
Liepāja +15
Jelgava +13
Ventspils +14.8
Limbaži +14
Madona +12
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+