×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. augusts, 2012
Drukāt

Patinsons pirmo reizi parādījies sabiedrībā kopš ažiotāžas par Sjuartes sānsoli

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Britu aktieris Roberts Patinsons pirmo reizi parādījies sabiedrībā kopš ažiotāžas par viņa nu jau bijušās draudzenes Kristenas Stjuartes sānsoli, vēsta žurnāls “People”.

Patinsons pirmdien Ņujorkā ierakstīja interviju Džona Stjuarta vadītajam šovam “The Daily Show”, lai reklamētu savu jauno filmu “Cosmopolis”, mulsi cenšoties izvairīties no jautājumiem par bijušo draudzeni.

Raidījuma vadītājs piedāvāja aktierim “Ben & Jerry’s” saldējumu, lai viņu uzmundrinātu, jokojot, ka “mēs esam tikai divas sirdsdraudzenes. Vienkārši pastāsti man visu”.

Acīmredzami saspringtais Patinsons lūdza izvairīties no sarunām par viņa nesenajām problēmām.

“Mana lielākā problēma ir tāda, ka es esmu lēts un man nav preses pārstāvja. Šādas neveiklas intervijas aktieriem parasti tiek veiktas pēc scenārija. Man vajadzēs nolīgt preses pārstāvi,” piebilda aktieris.

Raidījuma vadītājs tieši neminēja Sjuartes sānsoļa epopeju, piebilstot tikai, ka jauniem cilvēkiem šķiršanās dažkārt šķiet kā pasaules gals, uz ko Patinsons atbildēja: “Tā ir”, izraisot skatītājos līdzjūtīgu nopūtu.

Pēc “The Daily Show” raidījuma ierakstīšanas Patinsons pirmdienas vakarā Modernās mākslas muzejā apmeklēja savas jaunās filmas “Cosmopolis” izrādīšanu.

Uz sarkanā paklāja aktieris izskatījās daudz mierīgāks, un devās sniegt autogrāfus un papļāpāt ar faniem, pateicoties viņiem par atbalstu.

Patinsons vairījies parādīties sabiedrībā kopš presē publicētajām fotogrāfijām, kurā Stjuarte redzama skūpstāmies un maigojamies ar filmas “Snow White and the Huntsman” (“Sniegbaltīte un mednieks”) režisoru Rūpertu Sandersu.

22 gadus Sjuarte vairākus gadus satikās ar filmu franšīzes “Twilight” (“Krēsla”) ekrāna partneri Patinsonu, kaut arī abi vienmēr stingri vairījušies afišēt savas attiecības.

Ironiskā kārtā vienīgais apstiprinājums par abu attiecībām ir Sjuartes publicētā atvainošanās vēstule Patinsonam pēc nepārprotamo fotogrāfiju publicēšanas.

Arī 41 gadu vecais režisors Sanderss publiski pauda nožēlu par izdarīto, atvainojoties savai sievai britu modelei Libertijai Rosai, kas filmā “Snow White and the Huntsman” tēlo Stjuartes māti.

Pēc fotogrāfiju publicēšanas gan Stjuarte, gan Patinsons aizveduši savas mantas no kopīgi apdzīvotās mājas Losandželosā.

Kopš tā laika Patinsons slēpjas Rīsas Viterspūnas lauku īpašumā Kalifornijā. Arī Sjuarte sabiedrībā nav rādījusies.

Patinsonam šonedēļ paredzētas vēl vairākas intervijas telekanālos, lai reklamētu Deivida Kronenberga režisēto filmu “Cosmopolis”, kas no piektdienas tiks izrādīta ASV kinoteātros.

Gada beigās uz ekrāniem jāparādās “Krēslas” filmu sērijas pēdējai daļai “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2” (“Krēsla. Rītausma. 2.daļa.”), kurā Stjuarte un Patinsons tēlo pāri.

Kā vēsta bulvārprese, kinoindustrija ir satraukta par gaidāmo “Krēslas” reklāmas kampaņu, jo abu galveno lomu atveidotāji kopš skandāla nesarunājas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+